“Jedan je Frans”
Komentar o hotelu Voulez-Vous Kafe Restoran

Voulez-Vous Kafe Restoran
Kuhinje: međunarodna
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, rezervacije
Opis: Situated in Neimar, close to a park, Voulez-Vous captures you and leaves breathless with its open space, garden component, its brightness, openness and friendly atmosphere. At the second glance it will conquer you with its specialized cuisine and the dishes prepared with devotion and love by our chefs. Altogether you can sense the balance of warmth and friendly atmosphere combined with excellent cuisine and cozy environment, wrapped in excellent prices. A safe haven in the city for those for whom combining lifestyle with its business is essential, Voulez-Vous is equipped with WI-FI connection.
Komentar je napisan: pre 6 dana sa mobilne aplikacije

Kao i uvek,ustaljeno,cisto,toaleti,osoblje,hrana ukusna,možda previše stolova,cena malo visoka,a obzirom da su gosti fensi,sve se uklapa u ambijentu.

Hvala korisniku JoopS144

Komentar je napisan: pre 1 nedelju sa mobilne aplikacije

Kao kada kupujete auto a ne znate koji da kupite. Ako kupite recimo Mercedes sigurno necete pogresiti. To vazi za ovaj restoran. Kad se god dvoumite gde ici dodjite ovde i necete pogresiti. Kuhinja ume uvek da obraduje nekim novinama, naroticito poslaticama. 4 zvezdice jedino zbog parkinga koji ume da bude nezgodan zbog same lokacije. Inace sam restoran čista petica. Provereno dobar izbor.

Datum posete: septembar 2018.
Hvala korisniku YoNenad
VoulezVousBelgrade, Menadžer za odnose sa gostima objekta Voulez-Vous Kafe Restoran, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 6 dana

Hvala lepo na divnom komentaru i pohvalama. Uvek ste dobrodošli! :) srdačan pozdrav, Vaš Voulez-Vous.

Komentar je napisan: 10. april 2019.

Hrana je ukusna,osoblje ljubazno.Malo su skuceni stolovi u basti,ako sednete za sto za dvoje jedva ce moci tanjiri da vam stanu.Porcije pristojne kao I cene,meni je dobar,hrana takodje kvalitetna.Atmosfera malo pozerska ali to ne kvari toliko utisak.Guzva je za parking,najbolje peske doci.

Datum posete: mart 2019.
Hvala korisniku Anamarija M
VoulezVousBelgrade, Menadžer za odnose sa gostima objekta Voulez-Vous Kafe Restoran, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 4 nedelje

Hvala na lepom komentaru i pohvalama. Svaka sugestija nam je važna i pomaže nam da se što bolje prilagodimo i izađemo u susret zahtevima naših gostiju. Dođite nam opet! Srdačno, Vaš Voulez-Vous.

Komentar je napisan: 10. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Одлично место за романтичан или посебан излазак.
Отмена, али ипак опуштена атмосфера уз врло професионално, услужно и љубазно особље. Једно од оних места где ћете неретко срести и познате личности из београдског миљеа.
Храна је изванредна, она врста кухиње где осетите неки нови укус и кулинарски ужитак.
Препорука за скоро све врсте јела са пилетином, зависно од личног укуса.
Колачи су посебна прича, обавезно оставите места за десерт.
Мислим да нема ништа дијетално нити неукусно на менију.
Обзиром на реноме ресторана, врло су коректне цене.
Хедонистичко искуство, све у свему. Топла препорука.

Datum posete: mart 2019.
Hvala korisniku Bulebusko
VoulezVousBelgrade, Menadžer za odnose sa gostima objekta Voulez-Vous Kafe Restoran, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 13. mart 2019.

Hvala lepo na divnom komentaru i pohvalama. Uvek ste dobrodošli i srdačan pozdrav, Vaš Voulez-Vous.

Komentar je napisan: 14. februar 2019.

Posetio sam restoran vise puta, uvek kada je bilo lepo vreme pa sam sedeo u basti. Hrana je uvek bila na visokom nivou i sto se toga tice svaka cast. Na osnovu predjasnjih otisaka odlucio sam da proslavim dan zaljubljenih sa zenom uz lepu veceru i rezervisao sto za dvoje.

Iznenadjen sam pohlepom za novcem, restoran koji je vec popularan i sigurno lepo zaradjuje je osetio potrebu da naredja stolove za dvoje u redu na rastojanju od 5cm. Bukvalno smo se dodirivali sa susednim stolovima i osecali kao da smo dosli na grupnu veceru uz comunity sto.

Moja preporuka je da izbacite trecinu stolova i date ljudima malo prostora kako bi se osecali intimnije...

Datum posete: februar 2019.
Hvala korisniku ujzazmanje

Putnici koji su gledali informacije o mestu Voulez-Vous Kafe Restoran gledali su i

Voulez-Vous Kafe Restoran – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!