“Super Hrana, Odlična Usluga”
Komentar o hotelu Voulez-Vous Kafe Restoran

Voulez-Vous Kafe Restoran
Kuhinje: međunarodna
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, rezervacije
Opis: Situated in Neimar, close to a park, Voulez-Vous captures you and leaves breathless with its open space, garden component, its brightness, openness and friendly atmosphere. At the second glance it will conquer you with its specialized cuisine and the dishes prepared with devotion and love by our chefs. Altogether you can sense the balance of warmth and friendly atmosphere combined with excellent cuisine and cozy environment, wrapped in excellent prices. A safe haven in the city for those for whom combining lifestyle with its business is essential, Voulez-Vous is equipped with WI-FI connection.

Bio sam do sada par puta u restoranu, solo ili u grupi, i svaki put je bilo super iskustvo. Uglavnom naručujem i preporučujem Rebarca, koja dolaze sa sjajnim roštilj sosom i vjerujte mi na riječ, ne treba Vam ništa od priloga uz ovaj obrok.

Konobari su profesionalni, hrana obično brzo stiže, svježa je i ukusna.

Definitivno vidim sebe kako ponovo dolazim u goste.

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku GospodinSmith1991

Komentar je napisan: 28. jul 2020.

Sto se tiče caffe dela, tu zamerke ne postoje, ali deo restorana nije nista specijalno (s obzirom na ocene, ocekivala sam vise). Porcije su prosečne, ali se stavljaju kvalitetni sastojci. U meniju se nalaze uglavnom fensi jela po ugledu na italijansku kuhinju (bar kad sam ja bila). Cene su jače, niko od nas se nije najeo od samo glavnog jela i salate. Ne preporucujem ukoliko ste puno gladni :), ali ukoliko idete na dejt pa zelite da budete fini i fensi mislim da je dobra opcija. Kelner je bio odsutan, malte ne nas je zaboravio dok se nismo sami potrudili da ga dozovemo. Jela nisu brzo stigla. Sve u svemu - smatram da je lokacija ono sto doprinosi popularnosti ovog restorana, kao i da je restoran veoma svestan iste.

Hvala korisniku HanaZ123
Komentar je napisan: 25. januar 2020.

Jedan od omiljenih mesta u gradu. Odlična hrana i usluga..a cene pristupacne. Rado se uvek vraćam. Sve pohvale.

Datum posete: januar 2020.
Hvala korisniku MladenPop123
Komentar je napisan: 19. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Odlican restoran. Kada ste na Vracaru i dvoumite se gde da kvalitetno rucate, ovaj restoran je pravo mesto za to.
Usluga dobra, enterijer odlican, tako da sumiramo: odlican 5.

Hvala korisniku 745markom
VoulezVousBelgrade, Menadžer za odnose sa javnošću objekta Voulez-Vous Kafe Restoran, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 15. novembar 2019.

Hvala lepo na divnom komentaru i pohvalama. Uvek ste dobro došli! :) srdačan pozdrav, Vaš Voulez-Vous.

Komentar je napisan: 30. avgust 2019.

Moja porcija Eggs Benedict je bila lose spremljena. Belance se razlivalo po tanjiru. Kada sam skrenula paznju konobaru da nisu dobro pripremljena reakcija je bila vrlo sramna.

Hvala korisniku Mirjana266

Hvala Vam na ukazanom propustu. Svaka sugestija nam je važna i pomaže nam da se što bolje prilagodimo i izađemo u susret zahtevima naših gostiju. Srdačno, Vaš Voulez-Vous.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Voulez-Vous Kafe Restoran gledali su i

Voulez-Vous Kafe Restoran – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!