“Fina kuhinjica”
Komentar o hotelu Radost Fina Kuhinjica

Radost Fina Kuhinjica
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 4. novembar 2015.

Zadovoljan sam uslugom,ambijentom i onim sto sam probao od hrane .Posetite mesto,zasluzuje to.Pozdrav

Hvala korisniku MicaNikolic

Komentar je napisan: 27. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 26. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 23. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 15. avgust 2018.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Radost Fina Kuhinjica gledali su i

Radost Fina Kuhinjica – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!