“Moja poseta”
Komentar o hotelu Radost Fina Kuhinjica

Radost Fina Kuhinjica
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 17. januar 2017. sa mobilne aplikacije

Svaka cast za ideju.
Predjelo je bilo vrh tako da su burgeri ostali u senci pred jela koje je bilo relepo. Sve u svemu hrana je super osoblje je ok.
Sam ambijent malo nejasan ni urban ni u nekom nautral fazonu deluje ne dovrseno.
Tokom moje posete imali su malih tehnickih problema koje nigde nisu naznacili sto smatram neprofesionalnim.
Ali svaka cast mladim i kreativnim ljudima za ideju.

Hvala korisniku Natalija V
Napišite komentar

Komentar je napisan: 15. novembar 2016.

Više puta smo bili u ovom vegetarijanskom restoranu i moram reći da je sve, ama baš sve što smo probali bilo izuzetno ukusno spremljeno i svaki put smo poželeli da ponovo dođemo. Osoblje je ljubazno, jedina zamerka je što pušački deo nije fizički odvojen od nepušačkog. :)

1  Hvala korisniku Vegefriends
Komentar je napisan: 29. decembar 2015. sa mobilne aplikacije

Restoran je savrsen, u pravom smislu te reci. Hrana je stvarno ukusna i sveza i divno izgleda. Preporucijem svima koji se nadju u Beogradu. :)

2  Hvala korisniku Tea T
Komentar je napisan: 4. novembar 2015.

Zadovoljan sam uslugom,ambijentom i onim sto sam probao od hrane .Posetite mesto,zasluzuje to.Pozdrav

Hvala korisniku MicaNikolic
Komentar je napisan: 25. septembar 2017. sa mobilne aplikacije

Hvala korisniku Milko B

Putnici koji su gledali informacije o mestu Radost Fina Kuhinjica gledali su i

Radost Fina Kuhinjica – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!