“Ugodna atmosfera, izvrsna usluga, odlična hrana”
Komentar o hotelu Radost Fina Kuhinjica

Radost Fina Kuhinjica
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 31. decembar 2017. sa mobilne aplikacije

Rijetka opcija za vegetarijance u Beogradu: u vrlo ugodnom prostoru ljubazno osoblje poslužuje ukusnu hranu. Dečko i ja dvaput smo jeli tu i rado ćemo se vratiti opet.

Datum posete: decembar 2017.
Hvala korisniku Josipa M

Komentar je napisan: 25. jun 2017.

Lepa muzika, zdrava i ukusna hrana, ljubazno osoblje. Malo se teze nalazi, posto se nalazi u zgradi koja nema obelezja da je tu restoran. U basti je prijatna atmosfera, iako nije nimalo glamurozno uredjena : )
Super je sto ima aranzmana sa sirovom, veganskom i bezglutenskom hranom.

Datum posete: jun 2017.
2  Hvala korisniku Guide717001
Komentar je napisan: 17. januar 2017. sa mobilne aplikacije

Svaka cast za ideju.
Predjelo je bilo vrh tako da su burgeri ostali u senci pred jela koje je bilo relepo. Sve u svemu hrana je super osoblje je ok.
Sam ambijent malo nejasan ni urban ni u nekom nautral fazonu deluje ne dovrseno.
Tokom moje posete imali su malih tehnickih problema koje nigde nisu naznacili sto smatram neprofesionalnim.
Ali svaka cast mladim i kreativnim ljudima za ideju.

Datum posete: januar 2017.
Hvala korisniku Natalija V
Komentar je napisan: 15. novembar 2016.

Više puta smo bili u ovom vegetarijanskom restoranu i moram reći da je sve, ama baš sve što smo probali bilo izuzetno ukusno spremljeno i svaki put smo poželeli da ponovo dođemo. Osoblje je ljubazno, jedina zamerka je što pušački deo nije fizički odvojen od nepušačkog. :)

Datum posete: oktobar 2016.
1  Hvala korisniku Vegefriends
Komentar je napisan: 29. decembar 2015. sa mobilne aplikacije

Restoran je savrsen, u pravom smislu te reci. Hrana je stvarno ukusna i sveza i divno izgleda. Preporucijem svima koji se nadju u Beogradu. :)

Datum posete: decembar 2015.
2  Hvala korisniku Tea T

Putnici koji su gledali informacije o mestu Radost Fina Kuhinjica gledali su i

Radost Fina Kuhinjica – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!