“Vrhunska hrana i usluga”
Komentar o hotelu Bizu Restoran

Bizu Restoran
Kuhinje: suši, japanska
Opis: Restoran Bizu pripada brendu SUSHI Box koji je u poslednje 4 godine postao prepoznatljiv ljubiteljima sušija, kako po svežim i kvalitetnim namirnicama, tako i po veštini pripreme. Restoran Bizu se nalazi na Senjaku, veoma blizu Topčiderskog parka, u ulici Andre Nikolića 1-3. Stojimo Vam na raspolaganju svakog dana od 9 ujutru do 1 posle ponoći.
Komentar je napisan: 6. novembar 2019.

Na preporuku prijatelja otišli smo na večeru da probamo najbolji sushi u Beogradu. Hrana je bila vrhunska, oduševljeni smo bili svježim namirnicama i ponudom koju restoran nudi. Ambijent i usluga su također razlog za ponovno druženje uz čašu najfinijih domaćih i stranih vina :)) vraćamo se uskoro

Hvala korisniku David D
BIZUD2, Vlasnik objekta Bizu Restoran, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 15. decembar 2019.

Dragi Davide,

Vasa pohvala nas podstice da napredujemo i radimo jos bolje.Hvala puno i nadamo se da se vidimo uskoro.

Dusica Olsson

Komentar je napisan: 14. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Odličan restoran, prijatan ambijent i izvrsna kuhinja. Najbolji suši u gradu. Restoran za primer. Dostava hrane na adresu.

1  Hvala korisniku Aksa_Aksa

Postovani,

Hvala puno na komentaru.Trudicemo se da budemo jos bolji.

Dusica

Komentar je napisan: 21. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Svaki put kada smo na okupu volimo da odemo u Bizu na porodicni rucak. Prijatno mesto, bez guzve i glasne muzike, primeren za pravo nedeljno uzivanje. Hrana preukusna. Za svaku preporuku.

Hvala korisniku marijai178
BIZUD2, Menadžer objekta Bizu Restoran, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 22. novembar 2018.

Draga Marija,zahvaljujemo na dobrom komentaru,dajete nam podrsku da se trudimo i napredujemo.

Komentar je napisan: 21. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Pored odlične hrane, Bizu ima raznovrsan izbor koktela i savršeno je mesto za izlazak sa lepšom polovinom ;)

Hvala korisniku srdjancarkadija

Dragi Srdjane,

Nas barmen Aleksandar se srdacno zahvaljuje.
Dodjite na opet, puno pozdrava.

Komentar je napisan: 21. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Proslava sam rodjendan u divnom restoranu, sa svojom porodicom, hrana je prelepa, od sushija do mesa! Energija i profesionalnost osoblja su na visini zadatka. Moje preporuke!

Hvala korisniku isidoras818

Draga Isidora,

Drago nam je da ste uzivali u nasem restoranu.

Jos jednom srecan rodjendan, nadamo se da se vidimo uskoro.

Srdacan pozdrav

Putnici koji su gledali informacije o mestu Bizu Restoran gledali su i

Bizu Restoran – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!