“najbolji sushi u Beogradu”
Komentar o hotelu Bizu Restoran

Bizu Restoran
Kuhinje: suši, japanska
Opis: Restoran Bizu pripada brendu SUSHI Box koji je u poslednje 4 godine postao prepoznatljiv ljubiteljima sušija, kako po svežim i kvalitetnim namirnicama, tako i po veštini pripreme. Restoran Bizu se nalazi na Senjaku, veoma blizu Topčiderskog parka, u ulici Andre Nikolića 1-3. Stojimo Vam na raspolaganju svakog dana od 9 ujutru do 1 posle ponoći.
Komentar je napisan: 4. januar 2021. sa mobilne aplikacije

Ubedljivo najbolji sushi u gradu, ali i sve ostalo sa menija. Osoblje je jako ljubazno, a ambijent predivan.
Imaju i odlične koktele.

Datum posete: januar 2021.
Hvala korisniku as_livingstone

Komentar je napisan: 20. oktobar 2020.

Bili smo na veceri, i mogu samo da pohvalim mesto.

Cene hrane i vina jesu više nego što smo možda navikli, ali budim realni suši i daleko istočna hrana nigde nisu jeftini.
Usluga od ulaznih vrata, hostesa, konobara, kvalitet namirnica, ukus, prezentacija hrane i vina su bili odlični.
Restoran je bio pun do poslednjeg mesta, i pored toga nismo čekali dugo.
Uprkos cenama restoran zaslužuje 5 zvezdica i svaku je pohvalu.

Hvala korisniku highman011
Komentar je napisan: 21. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

Bizu je jedan od malobrojnih restorana gde se kvalitet, zbog brzine pripremanja hrane, ne kvari. Sushi se sprema na licu mesta, kuhinja je otvorenog tipa i to mi se dopada. Osoblje je jako ljubazno i uvek su spremni da izadju u susret svim mojih zahtevima, koje imam kada porucujem preko telefona. Topla preporuka za kucnu dostavu.

Datum posete: septembar 2020.
2  Hvala korisniku mando_9313
Komentar je napisan: 9. septembar 2020.

Ukoliko ste pobornik zdrave kuhinje, moja topla preporuka je ukusan veggie burger.
Pored sjajne hrane, bašta je kao stvorena za uživanje svim čulima. Sjajan ambijent i ljubazno osoblje

Datum posete: septembar 2020.
2  Hvala korisniku Tour556919
Komentar je napisan: 6. novembar 2019.

Na preporuku prijatelja otišli smo na večeru da probamo najbolji sushi u Beogradu. Hrana je bila vrhunska, oduševljeni smo bili svježim namirnicama i ponudom koju restoran nudi. Ambijent i usluga su također razlog za ponovno druženje uz čašu najfinijih domaćih i stranih vina :)) vraćamo se uskoro

2  Hvala korisniku David D
BIZUD2, Vlasnik objekta Bizu Restoran, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 15. decembar 2019.

Dragi Davide,

Vasa pohvala nas podstice da napredujemo i radimo jos bolje.Hvala puno i nadamo se da se vidimo uskoro.

Srdacan pozdrav

Dusica Olsson

Putnici koji su gledali informacije o mestu Bizu Restoran gledali su i

Bizu Restoran – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!