“Uzasno iskustvo”
Komentar o hotelu Bistro Trandafilović

Bistro Trandafilović
Kuhinje: istočnoevropska
Komentar je napisan: 14. april 2018. sa mobilne aplikacije

Katastrofalna usluga!!! Osoblje uzasno neljubazno, nikada nigde u ovom gradu nisam naisla na ovako nesto.Kada zovete da rezervisete ne kazu vam da cete sedeti za stolom u sred baste bez ikakvog zaklona od sunca a kada pokusate da promenite sto sa sve dve male bebe naidjete na ozbiljno negodovanje toliko da nece niko ni pice da vam prenese za drugi sto nego to radite sami!Taj nivo usluge je prisutan sve vreme vaseg boravka tako da se stvarno pokajete sto vam je uopste ikada palo na pamet da tu mozete da provedete prijatno vreme uz porodicni rucak

1  Hvala korisniku Jelena V

Komentar je napisan: 11. januar 2018. sa mobilne aplikacije

Sve je bilo bas onako kako treba cena i kvalitet za 10 cevapi najbolji u gradu provereno,teletina ispod saca me odusevila kao i kolac od cetiri vrste cokolade to mora da se proba pravi hit!

1  Hvala korisniku Milos1988
Komentar je napisan: 24. decembar 2017.

Tradicija malo zapostavljena, presvucena, ali ipak ljudi, oni stariji koji iz navike dolaze odrzavaju stari duh Vracara i Beograda. Kad dodju mladji neznam kako cee to izgledati

1  Hvala korisniku DejanJ212
Komentar je napisan: 20. septembar 2017.

Ambijent se razlikuje od nekadasnjeg tradicionalnog, jela su zadrzana ali servirana mnogo bolje i lepse, cak su i ukusnija u odnosu na vecinu restorana na Vracaru sa dugom tradicijom. Simpatican enterijer. Lepa letnja basta.

Hvala korisniku jelisavetarose
Odgovor uprave:Odgovoreno 2. oktobar 2017.

Poštovana Jelisaveta,
Hvala Vam što ste nam pružili mogućnost da Vas ugostimo i drago nam je da smo ispunili i čak prevazišli vaša očekivanja. Veoma se trudimo da zadržimo tradiciju kako u našoj trpezi tako i ambijentu kao jedan od restorana sa najdužom tradicijom na vračaru.
Nadamo se da ćemo imati mogućnost da Vas vidimo ponovo u bliskoj budućnosti :)
Želimo Vam prijatan dan,
Vaš Bistro Trandafilović

Komentar je napisan: 1. septembar 2017. sa mobilne aplikacije

Uzivao sam posle dugo dugo vremena u pravoj hrani,cevapi odlicni kao i Tranda cevap koji je brend ovog lokala i stvarno savrsen...osoblje na nivou i iznad ocekivanja ljubazno.Pravo mesto za dobru klopu i druzenje.preporuka

Hvala korisniku Milos1988
Odgovor uprave:Odgovoreno 2. oktobar 2017.

Postovani Milose,
Hvala Vam što ste bili naš gost. Veoma se trudimo da pružimo najbolji mogući servis uz fenomenalnu tradicionalnu srpsku kuhinju i drago nam je da ste uživali u našim specijalitetima i nadamo se da ćemo imati priliku da Vas ponovo ugostimo u budućnosti.
Želimo Vam prijatan dan,
Vaš Bistro Trandafilović

Putnici koji su gledali informacije o mestu Bistro Trandafilović gledali su i

Bistro Trandafilović – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!