“Na Dunavu”

Sent Andrea
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, letnja bašta, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, letnja bašta, rezervacije
Komentar je napisan: 19. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Ovaj restoran više volim u sezoni proleće/leto zbog bašte koja je pored reke. Pruža se baš lep pogled na Dunav i predveče jedino komarci mogu da pokvare uživanje.
Dugo ovde dolazim i imam osećaj da je kvalitet hrane malo opao. Osoblje je ljubazno, atmosfera je lepa, ali mislim da hrana više ne opravdava cenu.

2  Hvala korisniku ena76bg

Komentar je napisan: 6. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Odlican izbor hrane, ljubazno osoblje, prijatan ambijent. Basta je velika, do Dunava. Ako ste u mogucnosti obavezno svratite.

Datum posete: oktobar 2018.
Hvala korisniku Denis E
Komentar je napisan: 27. april 2018. sa mobilne aplikacije

Bili smo u ovom restoranu pre par godina i sada i dosta je opao kvalitet hrane. Ne znam da li su se opustili, jer svakako imaju goste zbog dobre lokacije. Vrlo prosecni i hrana i usluga, a visoke cene.

Datum posete: april 2018.
3  Hvala korisniku Natasa B
Komentar je napisan: 8. novembar 2017.

Leto,zemunski kej i jedan od najdivnijih restorana sa pogledom na Dunav i divnom bastom,uzivo muzika ljubazno osoblje koje zna preporuciti sta je tog dana na meniju i ako poslusate necete se pokajati.Mi smo probali riblju corbu i nikad nisam probala bolju iako ne volim al sam probala i sledeci put jedva cekala da narucim ponovo,znaci riblja corba za svaku preporuku!isto tako sva jela sa recnom ribom mislim da smo mi jeli smudj sa blitvom sve preporuke zaista ,desert je bio neka vrsta hladnih palacinki ako se dobro secam i isto sam se odusevila jer nista slicno nisam probala a bilo je tako fino kremasto,predlazem svima da probaju sve sto sam probala u restoranu i sigurna sam da se nece pokajati, naprotiv vraticete se i drugi put!

Hvala korisniku markemoon
mladen_ivanovic, Owner objekta Sent Andrea, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 9. novembar 2017.

Hvala puno na izdvojenom vremenu i komplimentima. Biće nam veliko zadovoljstvo da Vas ponovo ugostimo.

Srdačan pozdrav,

Mladen Ivanović

Komentar je napisan: 20. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Korektno i nista vise od toga.
Crni rizoto je bio dosta dobar, fileti orade na soli su bili prosek.
Hobonica pristojna.
Ali lignje nikako nemojte uzimati. Kriminalne su, najgore lignje koje sam ikada jeo.
Ocekivao sam vise.

Hvala korisniku Nikola M

Putnici koji su gledali informacije o mestu Sent Andrea gledali su i

Sent Andrea – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!