“Ovde jednostavno”

Kuhinje: španska
Opcije za ručavanje: rezervacije
Opcije za ručavanje: rezervacije
Komentar je napisan: 12. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Uvek prijatno i druželjubivo osoblje sa najboljom hranom uz šefa kuhinje i Zemuna, tate Ivana jednostavno ovde

Hvala korisniku palabola

Komentar je napisan: 17. septembar 2019.

Kroz mnoge saobraćajne prepreke i težak pristup restoranu, srećni što ima obezbeđen parking, popeli smo se u lepo letnje veče na prijatnu ne mnogo pretencioznu terasu, očekujući dobru špansku kuhinju.
Usluga je bila veoma ljubazna i uslužna.
Na žalost tapasi nisu ispunili naša očekivanja pa umesto paelja naručili smo manje špansku hranu, koja je bila veoma dobra.

Hvala korisniku Marta264
Komentar je napisan: 21. jul 2019.

Kao ljubitelj španske kuhinje, preporučujem ovaj restoran za sve koji žele da probaju sasvim dobru paelju, a da ne putuju dalje od Zemuna.
Možda bi mogli da ubace još neke španske specijalitete, ali i pića...

Hvala korisniku shumskavila
Komentar je napisan: 31. maj 2019.

Konobar kome se ne izlazi napolje zato što mu je hladno. Po njemu nije moguće naručiti piće bez da se poruči ručak/večera. Na sve još se prema gostima odnosi potcenjivački. Odavno se nismo ružnije osećali u nekom objektu. U najmanju ruku sramota.

Hvala korisniku Jovan1990
Komentar je napisan: 7. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Kuhinja Španije u Beogradu Odlična paelja dobar izbor vina Odnos cena i kvalitet izbalansiran Usluga odlična
Restoran za preporuku

Datum posete: april 2019.
1  Hvala korisniku Stasa311

Putnici koji su gledali informacije o mestu Milagro gledali su i

Milagro – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!