“Španski duh na Balkanu”

Milagro
Kuhinje: španska
Opcije za ručavanje: rezervacije
Opcije za ručavanje: rezervacije
Komentar je napisan: 3. januar 2021.

Ukoliko poželite promenu i pustite vaša čula da uživaju u ukusima,mirisima Španije i Katalonije Milagro je pravo mesto.
Mediteranska ili mesna kuhinja su vam na raspolaganju u najboljem izdanju,španska vina ili ako ste ljubitelj piva Estrella Roja odlično ide uz menu platu uz riblju vino je odličan izbor.
Poslastice su takodje jedinstvene kao i ljubazno osoblje.
Sve u svemu vredi posetiti.

Hvala korisniku tomislavm910

Komentar je napisan: 27. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Ukusna hrana, osoblje vrlo ljubazno.
Svakako nesto drugacije.
Preporuka, svakako treba probati nesto drugacije :) Trilece najlepsi u Beogradu ❤️

Hvala korisniku tamaraljubicic
Komentar je napisan: 31. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Odlično špansko predjelo, paella i super izbor vina. Sve pohvale za fenomenalni ambijent i uslugu. Uzivali smo!

Hvala korisniku iliya2018
Komentar je napisan: 12. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Uvek prijatno i druželjubivo osoblje sa najboljom hranom uz šefa kuhinje i Zemuna, tate Ivana jednostavno ovde

Hvala korisniku palabola
Komentar je napisan: 17. septembar 2019.

Kroz mnoge saobraćajne prepreke i težak pristup restoranu, srećni što ima obezbeđen parking, popeli smo se u lepo letnje veče na prijatnu ne mnogo pretencioznu terasu, očekujući dobru špansku kuhinju.
Usluga je bila veoma ljubazna i uslužna.
Na žalost tapasi nisu ispunili naša očekivanja pa umesto paelja naručili smo manje špansku hranu, koja je bila veoma dobra.

Hvala korisniku Marta264

Putnici koji su gledali informacije o mestu Milagro gledali su i

Milagro – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!