“Jedan od najboljih restorana u Beogradu”
Komentar o hotelu Restoran Durmitor

Restoran Durmitor
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, rezervacije
Komentar je napisan: 3. oktobar 2017.

Preporuka za sve koji su gurmani i hedonisti. Ukusna i obimna porcija za normalnu cenu. Obavezno rezervisati telefonom pogotovo u udarnim terminima za vreme obroka, zato što možete ostati bez mesta ako spontano naiđete.

Datum posete: septembar 2017.
Hvala korisniku Gordano462

Komentar je napisan: 27. septembar 2017.

Sjajan restoran, odlična usluga, nadaleko čuvena teletina ispod sača. Doduše, šta god da se naruči nema promašaja. TReba rezervisati nekoliko dana unapred. Restoran za uživanje u odličnoj hrani. Preporuka definitivno,

Datum posete: novembar 2016.
Hvala korisniku VeselinM50
Komentar je napisan: 13. septembar 2017.

Lep restoran, sa divnom bastom. Nacionalna kuhinja u principu, hrana je kvalitetna i obimna. Zbog velikog broja gostija usluga zavisi, ponekad znaju i da zakažu.

Datum posete: novembar 2016.
Hvala korisniku nikolar1
Komentar je napisan: 8. septembar 2017. sa mobilne aplikacije

Došli smo po preporuci i nismo požalili.
Hrana je bila vrhunska, posluga također, narucili smo biftek u ulju, ćevape i teletinu sve jedno bolje od drugog.
Cijene su vrlo pristojne tako da preporučam ovo mjesto.
Atmosfera vrlo ugodna upravo ono što smo tražili. Vratit ćemo se sigurno.

Datum posete: septembar 2017.
Hvala korisniku Exploration722587
Komentar je napisan: 20. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Usluga dobra, hrana ukusna, sve u svemu preporuka za svakoga...cena je korektna, fali malo privatnost za potpuni ambijent...

Hvala korisniku Darko1975

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Durmitor gledali su i

Restoran Durmitor – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!