“Jedan od najboljih restorana u Beogradu”
Komentar o hotelu Restoran Durmitor

Restoran Durmitor
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 3. oktobar 2017.

Preporuka za sve koji su gurmani i hedonisti. Ukusna i obimna porcija za normalnu cenu. Obavezno rezervisati telefonom pogotovo u udarnim terminima za vreme obroka, zato što možete ostati bez mesta ako spontano naiđete.

Hvala korisniku Gordano462
Napišite komentar

Komentar je napisan: 27. septembar 2017.

Sjajan restoran, odlična usluga, nadaleko čuvena teletina ispod sača. Doduše, šta god da se naruči nema promašaja. TReba rezervisati nekoliko dana unapred. Restoran za uživanje u odličnoj hrani. Preporuka definitivno,

Hvala korisniku Veselin M
Komentar je napisan: 13. septembar 2017.

Lep restoran, sa divnom bastom. Nacionalna kuhinja u principu, hrana je kvalitetna i obimna. Zbog velikog broja gostija usluga zavisi, ponekad znaju i da zakažu.

Hvala korisniku nikolar1
TripAdvisor član
Komentar je napisan: 8. septembar 2017. sa mobilne aplikacije

Došli smo po preporuci i nismo požalili.
Hrana je bila vrhunska, posluga također, narucili smo biftek u ulju, ćevape i teletinu sve jedno bolje od drugog.
Cijene su vrlo pristojne tako da preporučam ovo mjesto.
Atmosfera vrlo ugodna upravo ono što smo tražili. Vratit ćemo se sigurno.

Hvala korisniku TripAdvisor član
Komentar je napisan: 20. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Usluga dobra, hrana ukusna, sve u svemu preporuka za svakoga...cena je korektna, fali malo privatnost za potpuni ambijent...

Hvala korisniku Darko1975

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Durmitor gledali su i

Restoran Durmitor – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!