“rucak”
Komentar o hotelu Restoran Durmitor

Restoran Durmitor
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 4. februar 2018.

U centru Beograda divan restoran sa tradicionalnom hranom pun pogodak,dopalo nam se i ako se ukaze prilka ponovo dolazimo preporuka je svim koji zele ali mozda za vikend da se ipak rezervise.osoblje na nivou

Datum posete: mart 2017.
Hvala korisniku lukicmira8

Komentar je napisan: 24. januar 2018. sa mobilne aplikacije

Bilo smo sa prijateljima koji redovno posecuju ovaj restoran. Hrana je bila dobra, meni je obiman. Uglavnom su srpska tradicionalna jela. Cene su sasvim ok. Jedino mi je smetala velika guzva. Poseticemo ponovo ovaj restoran.

Datum posete: novembar 2017.
Hvala korisniku kosrodoskrf
Komentar je napisan: 24. decembar 2017.

Generalni utisak je zaista pozitivan,
Prednosti ovog restoran su izuzetno pripremljena hrana, ambijent sa duhom i stilom, uspeli pokusaj spoja tradicionalistickog sa modernim, Svetlo je priguseno, diskretno i sve to daje stimung jednoj prijatnoj atmosferi. Restoran se lokacijski nalazi na povoljnom mestu, u samom srcu Nbgd. Cene su zaista korektne, cak i za jednog prosecnog gradjanina.
Medjutim, izdvojio bih i neke nedostatke. Prvo sto mi je zasmetalo jeste velika guzva i buka. Skoro je nemoguce izdrzati vise od 1.5-2 sata u takvoj gunguli. Ima previse stolova u odnosu na predvidjeni prostor, tako da sve deluje natrpano i tesko je razgovarati. Konobari nisu bas na visokom nivou usluznosti, ali to sve donekle i mogu da opravdam cinjenicom da nije lako raditi u takvoj galami i ostati nasmejan i vedar za svakoga. Takodje, ukoliko se ne rezervise unapred, tesko je pronaci slobodno mesto.
Bez obzira na sve, ovaj restoran svakako zasluzuje preporuku!

Datum posete: decembar 2017.
1  Hvala korisniku Dragan D
Komentar je napisan: 23. decembar 2017.

Po preporuci dobrog poznavaoca restoranskih prilika u Beogradu, jedno lepo porodično slavlje ugodno i na vrhunskom gurmanskom nivou, doživeli smo u ovom odlično organizovanom i pozicioniranom restoranu.Od vrlo ukusne i lepo servirane hrane, prijatne, atmosfere, vrlo ljubazne posluge, pa do, za sve nabrojano, više nego umerenih cena, biće od velike većine gostiju primećeno i upamćeno.

1  Hvala korisniku lastmic
Komentar je napisan: 15. decembar 2017. sa mobilne aplikacije

Obavezno probati biftek u ulju i teletinu ili jagnjetinu ispod sača.
Konobaru su jako ljubazni.

Datum posete: decembar 2017.
Hvala korisniku nikolab465

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Durmitor gledali su i

Restoran Durmitor – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!