“🍔 B”
Komentar o hotelu Intergalactic Diner

Intergalactic Diner
Kuhinje: američka, restoran sa jeftinom hranom, supe
Opcije za ručavanje: ručak, večera, otvoreno noću
Opcije za ručavanje: ručak, večera, otvoreno noću
Komentar je napisan: 31. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Je bio odlican a ambijent prilagodjen srednjoskolcima.
Nije bas za manju decu ali je interesantno svakako

Hvala korisniku ivanbgd011

Komentar je napisan: 15. april 2019. sa mobilne aplikacije

Originalan ambijent, a hrana je odlicnog kvaliteta..konobari se uvek trude da ispune sve zahteve..a i iskreno najbrza usluga. Svaka preporuka.

Datum posete: april 2019.
Hvala korisniku CrnaTackica
Komentar je napisan: 14. april 2019. sa mobilne aplikacije

Ambijent je jedan od ključnih elemenata za jedan lokal ali ako se to ne isprati sa konstantnim kvalitetom hrane onda dolazi do osrednjosti. To ovaj lokal ne sme da dozvoli jer pamti i bolje dane. Šejkovi su dobri, osoblje dobro, cela priča itekako ima smisla ali hrana mora biti autentična jer samo time se može opravdati i cena. Jako malo nedostaje da bude nezaobilazno mesto.

Datum posete: april 2019.
Hvala korisniku bebana
Komentar je napisan: 7. mart 2019. sa mobilne aplikacije

predobra hrana,sve na meniju je za 10,ljubazno i veselo osoblje,stmosfera za čistu desetku,uvek volim da dodjem ponovo

Datum posete: mart 2019.
Hvala korisniku Voja23
Komentar je napisan: 15. decembar 2018. sa mobilne aplikacije

Interesantno mesto, svideo mi se ambijent, osoblje ljubazno, ali sam dosta više očekivala od burgera. Phhiladelfia steak - biftek je bio žilav, suv, ne začinjen. Burger sa malo sosa i suvom lepinjom od par dana. Čoko šejk je bio dobar. Previsoke su cene za ovakvu vrstu hrane.

Datum posete: decembar 2018.
Hvala korisniku JojaKorda
Boban V, Owner objekta Intergalactic Diner, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 16. decembar 2018.

Postovana JojaKorda,
Biftek ne zacinjavamo osim soli, u Philadelphia Experiment burger ne ide sos, samo Chedar sir, grilovani luk, paradajz, paprika i iceberg. To sve pise u meniju. Sto se zemicke tice, sveze zemicke nam dolaze tri puta dnevno i prethodne neutrosene se bacaju. Znaci vasa zemicka nikako nije mogla biti "od par dana", vec najvise od pre nekoliko sati. Sto se cena tice one su vise nego korektne pogotovu za burgere sa biftekom.
U svakom slucaju zao nam je sto niste bili zadovolljni onim sto ste porucili i zelimo da Vam se oduzimo jednim ruckom ili vercerom na nas. U nadi da cete prihvatiti nase izvinjenje i dozvoliti nam da se iskupimo.
Ako to bude slucaj samo pokazite ovaj odgovor menadzeru.

Srdacan pozdrav

Putnici koji su gledali informacije o mestu Intergalactic Diner gledali su i

Intergalactic Diner – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!