“Fine :) ”
Komentar o hotelu Intergalactic Diner

Intergalactic Diner
Kuhinje: američka, restoran sa jeftinom hranom, supe
Opcije za ručavanje: večera, otvoreno noću, ručak
Opcije za ručavanje: večera, otvoreno noću, ručak
Komentar je napisan: 6. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Hrana je brzo stigla, ukusna, manja ocena jer mi se čini da su malo opali sa kvalitetom i veličinom porcija! Usluga korektna :)

1  Hvala korisniku martaasanin

Komentar je napisan: 20. oktobar 2019.

Dakle, kao što naslov govori, apsolutno je precenjen restoran. U skladu sa tim i burgeri su im precenjeni. Ukus je prosečan, male veličine a preskup - vrlo loša kombinacija.
Sam koncept fast-fooda mi se dopada.Volim taj američki stil. U tome je i caka, toga što je u totalnom neskladu "kvalitet-količina-cena". Napravili su fensi restoran/fast-food. Na izgled deluje "wow, ovde je baš lepo i sigurno je super klopa". I da, lepo je i hrana je manje-više dobrog ukusa. Ali, samo to. Za onu količinu i kvalitet hrane, cena svega što imaju u meniju bi trebalo da bude, minimum 30% manja.
Da ne zaboravim i 'sladoled'. Piše da je sladoled "super kvalitetan", a zapravo je (najverovatnije) Frikom + kugle su neoprostivo male.

Hvala korisniku NewRulezz
Komentar je napisan: 28. avgust 2019.

Great please!!! Really good food!
Sjajno mesto, odlicna hrana! Kao u vremenskoj masini.. Ko zeli na izlet u americki restoran, da se oseti bar na sat vremena kao da je pobegao u Ameriku, svaka preporuka!!!

1  Hvala korisniku trinity2312
Komentar je napisan: 15. avgust 2019.

Jedan od boljih burgera koji sam jela. Takodje ovo je mesto gde sam prvi put probala americke palacinke, od tada ih jedem stalno, obicnih se vise i ne secam. Sve u svemu, za peticu!

Hvala korisniku Jovana S
Komentar je napisan: 3. jun 2019. sa mobilne aplikacije

I pre smo dolazili u Intergalactic, I ovaj put je bio super. Možda bi bilo pametno da se na meniju napiše šta dolazi uz porudžbinu, npr. Palačinke dolaze sa (Nutelom/Javorovim Sirupom/Štagod) i sa kuglama sladoleda, tako nešto. Pored toga, nikakvi problemi.

Hvala korisniku triple3slash5

Putnici koji su gledali informacije o mestu Intergalactic Diner gledali su i

Intergalactic Diner – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!