Komentar je napisan: 19. maj 2018. sa mobilne aplikacije

Pre nekoliko večeri smo imali apsolventsku proslavu u ovom hotelu. Hrana odlična, osoblje u sali vrlo ljubazno.
Međutim, petnaestak minuta posle završetka muzike, pri izlasku iz sale, primetih kako je žena iz obezbeđenja (ili neka nadzornica) prišla devojci koja je sama sedela u tom predvorju (ulazu gde se organizuje koktel dobrodošlice). Rekla joj je da je vreme da se ide kući. Devojka je odgovorila da nije problem, na šta se dotična samo okrenula i produžila. Bez ikakvog objašnjenja, bez "hvala na razumevanju" ili nečeg sličnog. To mi je privuklo pažnju, imajući u vidu da ta devojka nije pravila nikakvu buku, nikakav problem, nije izgledalo da je pod dejstvom alkohola. Par minuta kasnije sam videla istu devojku kako sama stoji ispred hotela. Tada sam joj prišla i saznala da nije iz Beograda i da čeka nekog od porodice da dođe po nju. Posle pet minuta su stigli njeni.
Onda sam razmišljala o tome, i čini mi se da nije lepo od strane hotela da na taj način izbacuje gošću. Razumem da ne treba dopustiti pijanoj omladini da tu sedi do ujutru i pravi probleme, ali u ovom slučaju se radilo o svega nekoliko minuta i nije bilo nikakvih problema. Nije mi humano da devojka mora da čeka na ulici u 4.15 ujutru, ako već unutra nije nikoga ugrožavala. Radnica nije bila drska, ali opet...smatram da hotel IHG grupe treba više da vodi računa o svojim gostima. Za taj novac koji daju za proslavu, ljudi zaslužuju poštovanje i razumevanje. Nije celokupnoj omladini cilj da pravi gluposti i smeta osoblju.
Moj savet menadžmentu bi bio da se obrati više pažnje na potrebe gostiju koji ne noće, ali svakako obilaze hotel. Ipak, nije Crowne Plaza jedino mesto u Beogradu za apsolventske i maturske večeri.

Datum boravka: maj 2018.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku sanny2601
Gorica A, Manager objekta Crowne Plaza Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 23. maj 2018.

Postovana,

Zahvaljujem Vam se na izdvojenom vremenu da ostavite komentar.
Veoma nam je drago da je nase osoblje, kao i hrana ispunilo Vasa ocekivanja.
Cilj osoblja Crowne Plaza jeste briga o potrebama i zeljama svih gostiju hotela tako da zao nam je ako je doslo do nekog nesporazuma u vezi sa spomenutom situacijom.

Bilo bi nam veliko zadovoljstvo da Vas ponovo ugostimo.

Srdacan pozdrav,

Gorica Avramovic Palasti

Crowne Plaza Belgrade

Komentar je napisan: 11. mart 2018. sa mobilne aplikacije

Zaista najbolji hotel. Sve pohvale za enterijer, organizaciju i ljubaznost. Sobe su sjajne, nove, prostrane i ciste. Prilaz hotelu i sama lokacija je hotel je idealna. Narotico bih pohvalila restoran u hotelu gde sam jela jedan od najlepsih bifteka u zivotu. Sala za svadbu je velika i jako lepa. Sve u svemu svaka preporuka

Datum boravka: mart 2018.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku MilicaM431
Gorica A, Manager objekta Crowne Plaza Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 14. mart 2018.

Poštovana,

Zahvaljujemo Vam se na izdvojenom vremenu da ostavite komentar I sjajnoj preporuci. Veoma nam je drago da je naše osoblje ispunilo Vaša očekivanja. Oni su uzrok kvalitetne usluge koju težimo da pružimo našim cenjenim gostima.

Bilo bi nam veliko zadovoljstvo da Vas ponovo ugostimo tokom sledeće posete Beogradu.

S poštovanjem,

Gorica Avramović Palašti
Crowne Plaza Belgrade

Komentar je napisan: 12. septembar 2017.

Hotel je generalno ok! Ciste i prostrane sobe, usuga je solidna mada Hrana u restoranu nije kao nekad(daleko losija) nije na nivou na kome je bila. Svi ostali propratni sadrzaji su vise nego zadovoljavajuci

Datum boravka: avgust 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku biljananebiljan
Odgovor uprave:Odgovor je poslat: 16. septembar 2017.

Postovana,

Hvala Vam na vremenu koje ste odvojili da napisete komentar o Vasem boravku u hotelu Crowne Plaza Beograd.
Veoma nam je drago da Vam se dopadaju nase sobe, kao I usluga.
Ljubazno bi Vas zamolili da prilikom sledeceg dolaska porazgovarate sa nasim menadzerima u restoranu u cilju ispunjavanja Vasih ocekivanja.

Nadamo se da cemo imati priliku ponovo da Vas ugostimo u nasem hotelu.

Srdacan pozdrav

Gorica Avramovic Palasti
Crowne Plaza Belgrade Team

Komentar je napisan: 12. januar 2017.

Izuzetno ljubazno osoblje, veoma udobne sobe (odsela sam u apartmanu), velo opuštajuće i veoma čisto i uredno. Bazen i masaža prijatni,(masaža se plaća posebno), hrana veoma visokog kvaliteta. Švedski sto za doručak veoma asocira na najbolje evropske hotele.

Datum boravka: jun 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
1  Hvala korisniku anastazija2017
CPBelgrade, Manager objekta Crowne Plaza Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 17. januar 2017.

Postovana Anastazija,

Hvala Vam na izdvojenom vremenu da ostavite komentar o Vasem boravku u Crowne Plaza Beograd.
Pravo je zadovoljstvo citati o vasim utiscima. Vrlo smo ponosni na pohvale koje ste uputili nasem osoblju kao i na pozitivne komentare o apartmanu, nasem Spa centru kao i izboru hrane za dorucak.

Nadamo se da cemo uskoro imati zadovoljstvo da Vas ponovo ugostimo.

S postovanjem,
Neda Cvetkovic
Reservation Manager

Komentar je napisan: 7. decembar 2016.

Nekoliko puta sam boravio u ovom hotelu po 2-3 dana. Uslaga potpuno standardizovana, uvek sve funkcioniše bez problema. Osoblje ljubazno, nenametljivo, predusretljivo.
Spa centar dobar, radi od rano ujutro do kasno uveče.
Malo ima problem sa parkingom. Jednostavno parking nije dovoljno velik. Srećom dosta ima parkinga u neposrednoj blizini.
Doručak - izvanredan!

Datum boravka: oktobar 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Milan0206968
CPBelgrade, Manager objekta Crowne Plaza Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 9. decembar 2016.

Postovani,
Zahvaljujem Vam se na izdvojenom vremenu da ostavite komentar. Veoma nam je drago da je nase osoblje, Spa centar kao i hrana ispunilo Vasa ocekivanja. Bilo bi nam veliko zadovoljstvo da Vas ponovo ugostimo tokom sledece posete Beogradu.

S postovanjem,
Neda Cvetkovic