“Standardno dobra hrana!”
Komentar o hotelu Restoran Amphora

Restoran Amphora
Komentar je napisan: 18. maj 2017.

Svaki put kada sam otišao u Amphoru moja očekivanja su u potpunosti ispunjena. Standardno dobro poznata hrana i profesionalna usluga. Jedan od najboljih beogradskih restorana sa dugogodišnjom tradicijom. Mirno je i ušuškano, i u potpunosti mogu da uživam u dobroj hrani, vinu i odličnom pogledu.

Datum posete: mart 2017.
Hvala korisniku Dzodzo76

Komentar je napisan: 17. maj 2017. sa mobilne aplikacije

Odlicna klopa, predivan ambijent i pogled na Dunav. Moja topla preporuka jeste sumudj sefa kuhinje uz domace vino. Odlicna muzika i vrhunski bend koji je bio tokom veceri.

Datum posete: maj 2017.
Hvala korisniku Mitar S
Komentar je napisan: 10. maj 2017.

U restoranu Amphora možete dobiti sve ono što poželite! Mi smo organizaciju naše svadbe prepustili ovim divnim ljudima, i iskreno nemamo reči da opišemo koliko smo zadovoljni. Usluga na vrhunskom nivou, hrana čista desetka, konobare ne treba da zovete i molite za piće, uvek su tu negde diskretno posmatraju sve i reaguju na vreme.
O samom ambijentu je izlisno trositi reci. Takodje posebne pohvale za menadzere koji vode restoran.

Datum posete: april 2017.
Hvala korisniku Filipdokic
Komentar je napisan: 5. maj 2017.

Odlično mesto za kafu posle iscrpne šetnje sa ljubimcem. Restoran je pet friendly, i on uvek dobije svoj piće :) Kolači su im odlični i čizkejk po meni najbolji je u gradu, baš, baš je dobar. Drugačiji je od klasičnog, nema onaj želatin, nego kao neko fino voće preko sa prelivom. Uvek jedem nešto na brzinu, neku obrok salatu i sl. Porcije su prilično obimne. Konobari su vrlo prijatni i ljubazni. Primetila sam da ima dosta stranaca koji dolaze u poslednje vreme.

Datum posete: maj 2017.
Hvala korisniku zivansix
Komentar je napisan: 3. maj 2017.

Nismo želeli preveliku svadbu, pa smo organizovali svadbeni ručak u Amphori za 50 gostiju. Malo je reći da je sve bilo onako kako smo želeli. Bili smo izolovani od ostalih gostiju, a sve što smo dogovorili bilo je ispoštovano. Restoran je što se tiče usluge na vrlo visokom nivou, a i hrana još bolja. Naši gosti iz Italije i Francuske malo je reći da su bili oduševljeni. Dodao bih još da, pošto obraćam pažnju na detalje sve je bilo vrlo uredno, čisto i novo. Stolnjaci i platnene salvete su izgledale kao da su izašle iz fabrike. Ja sam ona osoba koja se kupuje malim detaljima tako da sve ovo uz svećnjake i prirodno cveće nije bilo ništa što bi moja draga dodatno poželela. Drago mi je da sam za najbitniji dan u životu izabrao Amphoru i da je moja žena bila prezadovoljna, pošto je taj dan došla u Beograd. Kada sam gostima rekao da je ceo ručak dogovoren preko maila, sa sve tortom, i dekoracijom, nisu mogli da veruju :)

Datum posete: april 2017.
1  Hvala korisniku Aca8527

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Amphora gledali su i

Restoran Amphora – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!