“Oduševljena”
Komentar o hotelu Restoran Amphora

Restoran Amphora
Komentar je napisan: 9. decembar 2019.

Predivan restoran na reci, usluga odlična, hrana takodje, cene prosečne. U drugim restoranima bi ovakvu uslugu naplatili mnogo više.
Sve preporuke! Nemam nijednu zamerku.

Hvala korisniku nevena991

Komentar je napisan: 7. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Sve pohvale ,dobra usluga ,ambijent ,osoblje na nivo i hrana izvrsna .Preporucujem da svako ko nije bio obavezno poseti nece zaliti ...

Hvala korisniku anjica994
Komentar je napisan: 18. maj 2019.

Suprug i ja smo izabrali restoran Amphoru da proslavimo i obelezimo nase vencanje. Inace je u Beogradu tesko naci prostor za manje svadbe, oko 100 ljudi, sto je bio slucaj kod nas. Ovaj restoran je idealan za svadbe oko 100 ljudi, i za one koji zele notu tradicionalnog za svoje vencanje, nesto malo drugacije od uobicajenog. Amfora nam je svojim toplim enterijerom pruzila upravo to, spoj modernog i tradicionalnog, sa zaista profesionalnim, usluznim i prijatnim osobljem. Jos jedan plus je menadzer, koji je tu da vam pomogne i da predlog za muziku, dekoraciju i fotografa. Ne mogu da ne pohvalim muzicki sastav 'Virtuoso Orchestra' koji nam je preporucila menadzer Milica. Oni broje 6 ili 7 clanova, imaju razlicite instrumente i odlicnog pevaca, oni su nasu proslavu podigli na zaista poseban nivo. Sve u svemu, Amfora nas nije ni u cemu razocarala, iako smo imali malo vremena za organizaciju sve je ispalo onako kako smo zamislajli i zeleli.

Datum posete: novembar 2018.
Hvala korisniku NevenaDragojevic
Komentar je napisan: 14. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Usluga, klopa, izbor pića, ambijent - sve pohvale! Njoke sa spanaćem i beli rižoto sa pečurkama i piletinom su favoriti!

Hvala korisniku andjela_urosevic
Komentar je napisan: 28. februar 2019.

Proslavljala sam sa prijateljicama jubilarni 50.rodjendan...bilo je predivno, sam ambijent, usluga, hrana..Topla preporuka za sve prilike, porodicna okupljanja, biznis sastanke...Posebna pohvala za profesionalizam i ljubaznost menaderke Milice

Datum posete: februar 2019.
Hvala korisniku vekiluki

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Amphora gledali su i

Restoran Amphora – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!