“Одлични ћевапи”

Walter Sarajevski Cevap
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 4. maj 2017. sa mobilne aplikacije

Овај ресторан је у самом центру града и врло једноставно га је наћи. Био сам први пут у њему јео сам ћевапе у лепињи са јогуртом... ћевапи су били изванредни... ентеријер ресторана је пријатан и занимљив... сигурно ћу опет доћи...

Hvala korisniku NenadC980

Komentar je napisan: 20. april 2017.

Hrana odlicna, prostrano, svetlo, cisto... mala zamerka duvanski dim...usluzni, brzi i ljubazni. Boravak u restoranu je ugodan i nekako "sarajevski". Cene su vise nego pristupacne a konobari ljubazni i brzi.

2  Hvala korisniku VeselinM25
Komentar je napisan: 11. april 2017.

Mirisu rostilja, koji vas dočeka na samom ulazu, retko ko može odoleti. Naročito u proverenoj kombinaciji sa lukom i kajmakom- zaljutite po ukusu. Domaće kobasice su jako ukusne, a preporuka su dobri stari ćevapi u somunu. Za pohvalu je i činjenica da se na porudžbinu ne čeka dugo, a sem u restoranu, svoju porudžbinu možete i poneti. Jako prijatan ambijent i odličan obrok koji je ujedno jako prijemčiv i prihvatljiv za svačiji džep.

Datum posete: februar 2017.
Hvala korisniku Aleksandra_SRB
Komentar je napisan: 3. april 2017.

Nismo jeli u restoranu, ali smo uzimali više puta ćevape u lepinji. I ćevapi i lepinja fantastični...

Hvala korisniku mmapaduri
Komentar je napisan: 24. februar 2017. sa mobilne aplikacije

(walter u 27og marta)
Hrana je predivna, devojka i ja smo jeli ćevape. Predivno i jeftino. Konobari su ljubazni, ali organizacija je loša. Samo jedan konobar radi i ne može da postigne da usluži sve, čekali smo malo više nego uobičajno, dok je čovek do nas račun čekao dosta dugo.
Pohvale za sve ostalo, atmosvera je sjajna, samo treba bar dva konobara da cirkulišu.

Datum posete: februar 2017.
Hvala korisniku Qneman

Putnici koji su gledali informacije o mestu Walter Sarajevski Cevap gledali su i

Walter Sarajevski Cevap – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!