“Prelepi pravi ćevapi”
Komentar o hotelu Walter Sarajevski Cevap

Walter Sarajevski Cevap
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 2. decembar 2019.

Drugi put za nedelju dana, prelepi ćevapi, pravi ukus onih starih ćevapa
Svaka čast, lokal prelep, osoblje odlično.... 10!

Hvala korisniku annaelbagua

Komentar je napisan: 22. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Amazing dishes, sarajevski cevapa, baklava!!
I would return every stay in Belgrade
konobari takodje Vrlo ljubazni
Zivjeli!

Hvala korisniku LWICA67
Komentar je napisan: 6. novembar 2019.

Nikad bolje cevape nisam jela! Somun je isto odlican! Znam sigurno da cemo moje prijateljice I ja ponovo doci u Walter u Zemunu.

Hvala korisniku ParadisoTara
Komentar je napisan: 23. oktobar 2019.

Uvek ukusni, ali kao da je porcija svaki put sve manja i manja. Bez obzira na sve, uvek je meso besprekorno kao i lepinjica.

Hvala korisniku tasatrip
Komentar je napisan: 14. oktobar 2019.

Osoblje restorana je na mnogo nižem nivou nego ranije. Muž i ja smo želeli da uzmemo lepinju sa 10 ćevapa i da je podelimo, ali je konobar insistirao da uzmemo dve lepinje sa po 5 ćevapa. Takođe, smetalo mu je i prisustvo dece. Zamolio ih je za tišinu, iako su samo bili radosni što su došli. Naši prijatelji, koji su došli oko 8 uveče u restoran, nisu mogli da naruče ćevape jer je restoran ostao bez somuna. Rekli su da će ih nabaviti za sat vremena. Kada su se vratili oko 9, somuni i dalje nisu stigli. Sve ovo govori o padu nivoa usluge. Do sada smo rado odlazili tamo, ali u buduće ćemo dobro razmisliti. Hrana je i dalje dobra, ukoliko vam ne smeta pregovaranje sa konobarima.

Hvala korisniku ZAndjelkovic

Putnici koji su gledali informacije o mestu Walter Sarajevski Cevap gledali su i

Walter Sarajevski Cevap – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!