“Zasu”
Komentar o hotelu Walter Sarajevski Cevap

Walter Sarajevski Cevap
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 5. decembar 2020.

Hrana u poslednje vreme nije za upotrebu u ljudskoj ishrani,sem u krajnjoj nuzdi.Nekad su bili dobri,al su se definitivno mnogo pokvarili

Datum posete: decembar 2020.
Hvala korisniku aljosab2020

Komentar je napisan: 6. novembar 2020.

Sjajni su bili u pocetku, ovo je 3 put da mi dostavljaju zive cevape, krv ostaje na lepinji! SRAMOTA
Vratite stari kvalitet kako bi sacuvali klijente i brend koji ste izgradili

1  Hvala korisniku 305elaa
Komentar je napisan: 9. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

Dobara hrana i lepo uredjen restoran. Osoblje ljubazno i uslužno. Preporuka za pileće krpice na kajmaku.

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku Vitez333
Komentar je napisan: 11. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Postoje dve opcije, restoran i obično. Cene su iste,a meni je restoran draži. Lepo uredjeno,a osoblje jako ljubazno. Klopa ukusna od roštilja preko dezerta.

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku Vitez333
Komentar je napisan: 27. mart 2020.

Narucio sam hranu pre dva sata i jos uvek nisu stigli. Zvao sam pre pola sata i dobio informaciju da je porudzbina na putu. Nalazim se na 500 metara od radnje.

Datum posete: mart 2020.
2  Hvala korisniku Milossssssssss

Putnici koji su gledali informacije o mestu Walter Sarajevski Cevap gledali su i

Walter Sarajevski Cevap – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!