“Užas”

Kuhinje: međunarodna
Opcije za ručavanje: rezervacije
Opcije za ručavanje: rezervacije
Komentar je napisan: 15. april 2019. sa mobilne aplikacije

Čekali smo konobaricu 10 minuta, čaj koji smo naručili trenutno čekamo bar 15 minuta, usluga užasna, osoblje neljubazno i definitivno se neću vraćati ovde.

Datum posete: april 2019.
Hvala korisniku vuckovict

Komentar je napisan: 22. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Uglavnom dolazimo na dorucak. Odlican klub sendvic ,mozda i najbolji koji jedem. Brza usluga ,nema cekanja hrane po pola sata sto je i najbitnije. Konobari ljubazni ,konobarice takodje.

Datum posete: januar 2019.
Hvala korisniku elena d
Komentar je napisan: 18. decembar 2018. sa mobilne aplikacije

Ukoliko ste na Novom Beogradu,u blizini Ju biznis centra, posetite restoran & cafe Jerry. U blizini restorana možete naći mesto za parkiranje. Usluga i hrana odlična. Ambijent je malo intimniji, nije bila potrebna rezervacija

Datum posete: decembar 2018.
Hvala korisniku JelenaT387
Komentar je napisan: 6. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Fantastican prelep restoran sa izuzetnom uslugom, kuhinjom. Brza usluga, ljubazno osoblje. Ima parking. Svaka preporuka

Datum posete: oktobar 2018.
Hvala korisniku realnaprica
Komentar je napisan: 30. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Kao gost od samog pocetka otvarania restorana moram priznati da lepseg i uskladjenijeg ambijenta nije bilo.Svako ono sto se bilo presudno da budemo redovni gosti u restoranu jeste izuzetna usluga ,mnogobrojno osoblje i izuzetan nivo profesionalizma.Hrana odlicna vinska karta i jedinstveni kolaci su ono sto su restoran Jerrz izdvajali od konkurencije.U vise navrata sam tamo proslavljala i rodjendan .Ali kako to obicno biva sa skoro pa svakim ugostiljskim objektom ono sto se promenilo je kvalitet usluge koji je ispod proseka i prilicno neinformisane konobare.Prostor je i dalje zadrzao nivo ali utisak kvari variranje u kvalitetu i velicini porcija koju dobijete.
Zbog svega sto su do sada postigli moja ocena ce biti veca nego sto zasluzuju ,ali na osoblju treba poraditi ili ga promeniti.
Kolaci su preukusni i za preporuku i dalje.

Datum posete: jul 2018.
Hvala korisniku SonjaB2083

Putnici koji su gledali informacije o mestu Jerry Cafe & Restaurant gledali su i

Jerry Cafe & Restaurant – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!