“Katastrofa”

Jerry Cafe & Restaurant
Kuhinje: međunarodna
Opcije za ručavanje: rezervacije
Opcije za ručavanje: rezervacije
Komentar je napisan: 16. decembar 2020.

Nekada je bio top restoran i usluga, danas blago receno katastrofa. Konobar se ceka dugo, pristup krajnje neprofesionalan, hrana zagorela, salata stara budjava.

Datum posete: decembar 2020.
Hvala korisniku preduzetnicked

Komentar je napisan: 21. maj 2020. sa mobilne aplikacije

Profesionalizam na visokom nivou, kvalitet hrane vrhunski (moja preporuka je pasta sa biftekom, paradajzom i narom).

Hvala korisniku TamaraNS987
Komentar je napisan: 15. april 2019. sa mobilne aplikacije

Čekali smo konobaricu 10 minuta, čaj koji smo naručili trenutno čekamo bar 15 minuta, usluga užasna, osoblje neljubazno i definitivno se neću vraćati ovde.

Datum posete: april 2019.
Hvala korisniku vuckovict
Komentar je napisan: 22. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Uglavnom dolazimo na dorucak. Odlican klub sendvic ,mozda i najbolji koji jedem. Brza usluga ,nema cekanja hrane po pola sata sto je i najbitnije. Konobari ljubazni ,konobarice takodje.

Datum posete: januar 2019.
Hvala korisniku elenad143
Komentar je napisan: 18. decembar 2018. sa mobilne aplikacije

Ukoliko ste na Novom Beogradu,u blizini Ju biznis centra, posetite restoran & cafe Jerry. U blizini restorana možete naći mesto za parkiranje. Usluga i hrana odlična. Ambijent je malo intimniji, nije bila potrebna rezervacija

Datum posete: decembar 2018.
Hvala korisniku JelenaT387

Putnici koji su gledali informacije o mestu Jerry Cafe & Restaurant gledali su i

Jerry Cafe & Restaurant – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!