Metropol Palace, A Luxury Collection Hotel
148 US$
130 US$
Orbitz.com
  • Doručak je uključen
Balkan Hotel Garni(Beograd)(Najbolje za vaš novac!)
56 US$
92 US$
Priceline
1.139 rezultata
Komentar je napisan: 19. novembar 2017. sa mobilne aplikacije

Hotel je odlican. Usluga recepcije isto. Sobe su konforne. Sve preporuke. Jedino malo skuplji spa. Pruzili su mi pomoc da dodjem do restorana Mala fabrika ukusa. boravak u Beogradu je zaista bio prijatan u Metropolu.

Datum boravka: novembar 2017., putovao/la je samostalno
Hvala korisniku milos b
Haris N, General Manager objekta Metropol Palace, A Luxury Collection Hotel, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 23. novembar 2017.

Dragi Miloše,

Hvala Vam najlepše što ste sa nama podelili utiske o Vašem boravku u hotelu Metropol Palace. Nadamo se da ćete nas uskoro ponovo posetiti, bićete nam svakako drag gost.

Srdačan pozdrav,
General Manager

Komentar je napisan: 17. novembar 2017.

Novim ruhom i sadržajima, hotel Metropol, s razlogom, zadržava epitet prestoničkog brenda. Ono što svakom gostu može da ulepša, ili upropasti boravak je prvi kontakt sa hotelom, a to je recepcija, tj. osoblje koje na njoj radi. Upravo zbog toga želim posebno da izdvojim izuzetno ljubazno i saradljivo osoblje ovog dela hotela Metropol, na čelu sa g-dinom Novaković Zoranom, koji su uspeli da mi neplanirani poslovni boravak u hotelu pretvore u užitak. Time ne umanjujem zasluge ostalog dela hotela, ali jednostavno osećam potrebu da se ovim putem još jednom zahvalim gore pomenutim! Za svaku pohvalu!

• Datum boravka: avgust 2017., putovao/la je poslovno
1  Hvala korisniku Aleksandra K
Haris N, General Manager objekta Metropol Palace, A Luxury Collection Hotel, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 20. novembar 2017.

Draga Aleksandra,

Hvala Vam najlepše na izdvojenom vremenu i lepom komentaru o Vašem boravku u hotelu Metropol Palace. Vaše utiske ćemo svakako podeliti sa gospodinom Novakovićem i celim timom. Nadamo se da ćete nas uskoro ponovo posetiti, bićete nam draga gošća.

Srdačan pozdrav,
General Manager

Komentar je napisan: 20. decembar 2016. sa mobilne aplikacije

Hotel je vrh,ukusna hrana,predivan spa centar sobe su prostrane velike usluga odlicna od recepcije do restorana...posebna pohvala ide konobaru Aleku koji nam je pomogao da se osjecamo kao kod kuce i vidimo se uskoro ponovno :)

Datum boravka: decembar 2016., putovao/la je sa prijateljima
2  Hvala korisniku mtrogrlic
Haris N, General Manager objekta Metropol Palace, A Luxury Collection Hotel, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 26. decembar 2016.

Dear Guest,
Thank you for being our guest and for submitting your review to our attention. We are glad to note that you had good time and stay here with us and that all facilities were to your satisfaction. Do look forward to welcoming you back soon!

Best regards,

General Mananger

Komentar je napisan: 9. novembar 2016.

Godina ma se nijesam ljepse osjecao A putujem relativno cesto i iskljuciv koristim hotel. Sjajna usluga. Izuzetno prijatno i gostoljubivo osoblje.jednostavno, ponovo zelim boravit u ovom hotellu koji ima sve potrebe sadrzaje...

• Datum boravka: novembar 2016., putovao/la je poslovno
Hvala korisniku bobovuckovic
Haris N, General Manager objekta Metropol Palace, A Luxury Collection Hotel, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 10. novembar 2016.

Dear Guest,
Thank you for being our guest and for submitting your review to our attention. We are glad to note that you had a great time and stay here with us and that all facilities were to your satisfaction. Do look forward to welcoming you back soon!

Best regards,

General Mananger

Komentar je napisan: 17. oktobar 2016.

Naime u nedelju 16.10.2016. sam bila gost na svadbi u hotelu Metropol kojim sam odusevljena kako izgleda i spolja i unutar...Posto smo suprug i ja stigli nesto malo pre pocetka proslave resili smo da malo obidjemo hotel i posetimo bar gde smo popili 2 espresa jedan kraci i jedan duzi...Pritom nijedan sto ne poseduje CENOVNIK niti ijednog momenta konobar donosi isti...Naravno popili smo kafe zatrazili racun koji nisam dobila vec najosnovniji isecak ili takozvani predracun na kom je iznos za te dve kafe bio 900.00rsd...Mi smo bili u SOKU...Mozda za goste hotela koji odsedaju to nije puno ali za nas standard to je vec beyobrazluk..Pa ovo je zemlja SRBIJA...cak je i moja dnevnica manja od te dve kafe..A po racun cu otici posto nisam htela da pravim neprijatnu situaciju na taj dan ali polako

Datum boravka: oktobar 2016., putovao/la je samostalno
Hvala korisniku gmileusnic
Marija V, Public Relations Manager objekta Metropol Palace, A Luxury Collection Hotel, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 19. oktobar 2016.

Postovani,
U ime hotela Metropol Palace zahvaljujemo Vam na vremenu izdvojenom da napisete komentar na Tripadvisor-u.
Drago nam je da Vam se enterijel hotela Metropol Palace dopao. Zeleli bismo da Vas obavestimo da se crveni cenovnici nalaze na svakom stolu u nasem Lobby baru, a da su cene u rangu sa cenama svih hotela sa 5 zvezdica. U restoranskom delu se ne nalaze cenovnici , pa je moguce da ste sedeli u tom delu naseg hotela. Izvinjavamo se jos jednom ako je doslo do nekog nesporazuma i u slucaju da zelite da detaljnije porazgovaramo u vezi ove situacije mozete me kontaktirati putem e-maila na marketing@metropolpalace.com.
Nadamo se da cemo imati prilike da Vas ugostimo ponovo u hotelu Metropol Palace.
Srdacan pozdrav,
Marija Vuckovic