1.221 rezultat
Komentar je napisan: 6. mart 2018. sa mobilne aplikacije

Veoma lep i luksuzan hotel sa predivnim pogledom na Tasmajdan.
Veoma smo prijatno iznenadjeni cistocom u hotelu, ljubaznoscu osoblja i doruckom koji je raznovrstan i ukusan. Nista manje od samog ocekivanja. Velike pohvale za momke na vratima I recepciji.

Datum boravka: februar 2018., putovao/la je sa partnerom
1  Hvala korisniku Nemanja I
Komentar je napisan: 2. mart 2018. sa mobilne aplikacije

Divan hotel, divno osoblje u svim odjelima, posebno bellboyi, pristupacni i srdacni. Sobe prelijepe, ciste, spa bi mogao biti malo veci, bila je guzva, ali sve u svemu odlican hotel i bas nam je bilo lijepo.

Datum boravka: februar 2018., putovao/la je sa partnerom
3  Hvala korisniku Renata B
Haris N, General Manager objekta Metropol Palace, A Luxury Collection Hotel, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 12. mart 2018.

Draga Renata,

Hvala Vam što ste podelili sa nama utiske o Vašem boravku u hotelu Metropol Palace.
Drago nam je što ste uživali u boravku i nadamo se da ćete nas uskoro ponovo posetiti, bićete nam dragi gosti.

Lep pozdrav,
General Manager

Komentar je napisan: 31. decembar 2017.

Hotel je na odličnoj lokaciji, blizu centra grada, ima prelep pogled na park. Osoblje je izuzetno ljubazno i prijatno, osećate se kao kod kuće. Sobe su lepe i čiste a usluga i hrana u restoranu odlična.

• Datum boravka: decembar 2017., putovao/la je sa partnerom
1  Hvala korisniku Sanja J
Haris N, General Manager objekta Metropol Palace, A Luxury Collection Hotel, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 3. januar 2018.

Draga Sanja J,

Hvala Vam najlepše što ste podelili sa nama Vaše utiske o boravku u hotelu Metropol Palace.
Nadamo se da ćete nas uskoro ponovo posetiti, bićete nam draga gošća.

Komentar je napisan: 19. novembar 2017. sa mobilne aplikacije

Hotel je odlican. Usluga recepcije isto. Sobe su konforne. Sve preporuke. Jedino malo skuplji spa. Pruzili su mi pomoc da dodjem do restorana Mala fabrika ukusa. boravak u Beogradu je zaista bio prijatan u Metropolu.

Datum boravka: novembar 2017., putovao/la je samostalno
Hvala korisniku milosb191
Haris N, General Manager objekta Metropol Palace, A Luxury Collection Hotel, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 23. novembar 2017.

Dragi Miloše,

Hvala Vam najlepše što ste sa nama podelili utiske o Vašem boravku u hotelu Metropol Palace. Nadamo se da ćete nas uskoro ponovo posetiti, bićete nam svakako drag gost.

General Manager

Komentar je napisan: 17. novembar 2017.

Novim ruhom i sadržajima, hotel Metropol, s razlogom, zadržava epitet prestoničkog brenda. Ono što svakom gostu može da ulepša, ili upropasti boravak je prvi kontakt sa hotelom, a to je recepcija, tj. osoblje koje na njoj radi. Upravo zbog toga želim posebno da izdvojim izuzetno ljubazno i saradljivo osoblje ovog dela hotela Metropol, na čelu sa g-dinom Novaković Zoranom, koji su uspeli da mi neplanirani poslovni boravak u hotelu pretvore u užitak. Time ne umanjujem zasluge ostalog dela hotela, ali jednostavno osećam potrebu da se ovim putem još jednom zahvalim gore pomenutim! Za svaku pohvalu!

• Datum boravka: avgust 2017., putovao/la je poslovno
1  Hvala korisniku Aleksandra K
Haris N, General Manager objekta Metropol Palace, A Luxury Collection Hotel, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 20. novembar 2017.

Draga Aleksandra,

Hvala Vam najlepše na izdvojenom vremenu i lepom komentaru o Vašem boravku u hotelu Metropol Palace. Vaše utiske ćemo svakako podeliti sa gospodinom Novakovićem i celim timom. Nadamo se da ćete nas uskoro ponovo posetiti, bićete nam draga gošća.