Komentar je napisan: 3. maj 2018.

Odsjeli smo (dva para) u lijepim sobama koja su imala sve što se traži na kratkom putovanju. Centralno leži tako da smo sve mogli pješice obići. Ljubazna recepcija, doručak sasvim dovoljan (uštipci su bili dobri). Ako budemo opet išli za Beograd ovo će nam biti prva solucija.

Savet o sobi: Na 6.spratu nije bilo puno buke osim od klilma urađaja.
  • Datum boravka: maj 2018., putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku DrazenkaD5
Borko_Mls, General Manager objekta Kopernikus Hotel Prag, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 11. maj 2018.

Draga Draženka,

Hvala puno na ovako lepim rečima kojima ste opisali vaš boravak u našem hotelu!

Vrlo nam je drago da ste uživali tokom boravka i a još draže činjenica da ćemo ubuduće biti vaša prva opcija u izboru!
Mi smo tu za vas i očekujemo Vas uskoro!

Srdačno,

Managment hotela Prag

Komentar je napisan: 16. decembar 2016. sa mobilne aplikacije

Odseli smo u apartmanu koji je prostran i svetao. Sastoji se od dva delimično odvoje na dela, sa radnim stolom, ormarima i dva televizora, kome je to bitno. Kupatilo je srednje veličine i ima sve pripadajuće elemente, sa velikom zastakljenom kabinom, dovoljno prostranom za 2 osobe. Pogled je predivan, mada to zavisi od sprata. Ko se odluči za polupansion ima mogućnost da uživa u ukusno pripremljenoj hrani i izboru koja pokazuje da je hotel Prag na "evropskom" nivou. Restoran i bar u sklopu hotela su takođe odlični. Hrana ukusno pripremljena a osoblje profesionalno. Svaka preporuka.

Datum boravka: decembar 2016., putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku DM1140
BorkoM, Generalni direktor objekta Kopernikus Hotel Prag, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 9. januar 2017.

Poštovani,

Pre svega hvala Vam puno na izvdvojenom vremenu da napišete ovako lep komentar o hotelu Prag.
Veliko je zadovoljstvo čitati o ovako lepim utiscima koje gost nosi nakon boravka u našem hotelu kao što je vaš i trudićemo da tako bude i svaki sledeći put!

Mi se nadamo da ćete uskoro biti ponovo naši gosti!

Iskreno vaš,
Menadzment hotela Prag

Komentar je napisan: 30. april 2015.

Kada ulazite na ćošak zgrade Hotela "Prag", ulazna vrata vas vode do dugačkog hodnika koji je deo kafića hotela.
Ljubazna recepcija će vas dočekati da preuzme prtljag, međutim, osim ako ne naglasite, nosićete sami kofere do sobe. Pošto imaju lift, ni to nije takav problem. :)
Dajete dokumenta, a dobijate elektronsku karticu kao ključ. Mehanizam vrata savršen i sigurnosan - ocena 5. Unutar sobe, imate divan, čist ogroman orman sa dvoje vrata do plafona, kao i sef sa šifrom, noćni bar sa pićem, čiviluk, ogledalo veliko, istaknut cenovnik, fascikla sa anketom o utiscima hotela, pravilima hotela. Fascinantno - ocena maximalna. Higijena na zavidnom nivou - peškiri se menjaju svaki dan (2-3 komada), spremačice čiste čim vide da niste u sobi (obično pre podne), dobijate šampončiće, sapune, fijoku ispod tv sa priborom za ušivanje (u slučaju da vas izda dugme, šav). Krevet je preudoban, čist, sa dosta posteljine, iako je grejanje savršeno. Možete regulisati na sobnom daljinskom na zidu, kao i nivo osvetljenja u sobi. Tv sa kanalima kablovske su sjajni, sve dunkcinište besprekorno. Besplatan internet.
Hrana je postavljena u vidu švedskog stola - toliko da i najprobirljiviji brbljivci i džangrizave osobe će naći šta da jedu i to sa osmehom! :) Sve je sveže, toplo, čisto...kafa sa automata u nekoliko vrsta, ceđeni sokovi, mleko, čajevi, voće, musli, kompoti...savršeno. Ručak isto. Uz večeru, služe i dezert ako želite.
Mislim da je cene odgovarajuća kvalitetu usluge. Hvala vam! :)

Savet o sobi: Sve sobe su sjajne, verujem.
  • Datum boravka: novembar 2014., putovao/la je poslovno
1  Hvala korisniku PuderZuckerka
HotelPrag-Belgrade, Generalni direktor objekta Kopernikus Hotel Prag, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 6. maj 2015.

Poštovani,

Zahvaljujemo Vam na predivnim rečima za naš hotel i na ovako detaljnom opisu!
Zaista smo kao tim presrećni kada posle boravka naši gosti napišu ovako inspirativne komentare koji se odnose na boravak i uslugu u Hotelu.

Mi Vas svakako uskoro ponovo očekujemo kao našeg dragog gosta,

Iskreno Vaš,

Menadžment Hotela Prag

Komentar je napisan: 4. avgust 2018.

• Datum boravka: avgust 2018., putovao/la je sa prijateljima
Borko_Mls, General Manager objekta Kopernikus Hotel Prag, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 23. avgust 2018.

Komentar je napisan: 28. jul 2018.

• Datum boravka: jul 2018., putovao/la je sa prijateljima