“Vidjela i zaljubila se!!!”

Rangiran na 1. mestu od 182 aktivnosti u Beogradu
Komentar je napisan: 10. decembar 2016.

Ovo je velicanstvena, velika a tako malena. Smjestena na takvom mjestu i toliko je lijepa da sam kao uvjereni ateista osjetila nesto lijepo i veliko! Neobjasnjivo!!!

3  Hvala korisniku mamarajka

Komentar je napisan: 17. oktobar 2016.

Predivan ambijent u crkvi, odlican hor, kao i priroda oko crkve su idealni za malu svadbu. Osoblje crkve je jako profesionalno.

Hvala korisniku Maldivi
Komentar je napisan: 24. jul 2016.

U ovoj crkvi sam se vencala i mogu reći da daje taj svečani ton i neku posebnost. Danas setam sa svojim klincima i uzivamo u prirodi, miru i lepoti ove prelepe crkve sa prelepim ikonostasom

Hvala korisniku JovanZA
Komentar je napisan: 18. februar 2016.

Nisam boravila na nekom mestu gde sam osetila takvu mirnoću kao na ovom mestu. Svaki put sam se osvrtala za sobom, gledajući niz kamene, stme stepenice na krajolik sa crkvom i manastirom, sa prelepim širokim pogledom na Dunav. Svaki put sam postaljala pitanje. koliko li je ljudi prošlo ovim stepenicama, koliko ih je našlo svoj mir u okolini ove prelepe crkve.

1  Hvala korisniku vera295
Komentar je napisan: 21. decembar 2015.

Smestena u sred Kalemegdana, ova mala crkva zaokuplja tisinom koju ne remete ni hiljade posetilaca svakodnevno. Gradjena je na izvoru Svete Petke a unutrasnjost krasi cudesan ikonostas i zivopis kao i krstionica Svete Petke. Od svestenika sam saznao da u narodu postoji svojevrstan kult ove svetiteljke. Preporucujem da je posetite petkom kada se sluzi Liturgija sa celivanjem mostiju.

1  Hvala korisniku videopromocija

Putnici koji su gledali informacije o mestu Church of the Holy Mother of God (Crkva Ruzica) gledali su i

Church of the Holy Mother of God (Crkva Ruzica) – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!