Морате да видите!

Ако то урадите, свакако га гледајте уживо. Амазинг мастерпиеце. Овдје се стварно можете опустити... pročitajte više

Komentar je napisan: 18. februar 2019.
AleksandarMB
Novi Sad, Srbija
Prelepo

preporuka da se poseti, nesto lepo i autenticno. svakako prelepo , odise mirom, toplinom i... pročitajte više

Komentar je napisan: 7. februar 2019.
StefkeBgd

Komentar je napisan: 26. januar 2017.

Divna i bajkovita. Kad god je vidim svaki put se iznova odusevim.
Prelepa za vencanja i opustanje ispred nje, odakle se pruza odlican pogled...

Datum aktivnosti: jun 2016.
1  Hvala korisniku Tamara P
Komentar je napisan: 29. decembar 2016.

zamiljiva i lepa crkva, odmah iznad crkve svete Petke, je upravo ova, nazvana i crkva Ruzica...napravljena je u spomen junacima, braniocima Beograda...gotovo svi metalni delovi i skulpture su na;injeni od ostataka ispaljenih caura, granata i ostalog oruzja...U danasnje vreme, sve mi je bliza zelja da se slicno uradi i sa svim danasnjim oruzjem...mozda bi utihnulo zveckanje, mozda bi ratovi prestali, ko zna? Imam pravo da to zelim, zar ne?

Datum aktivnosti: decembar 2016.
2  Hvala korisniku jlukic
Komentar je napisan: 10. decembar 2016.

Ovo je velicanstvena, velika a tako malena. Smjestena na takvom mjestu i toliko je lijepa da sam kao uvjereni ateista osjetila nesto lijepo i veliko! Neobjasnjivo!!!

Datum aktivnosti: februar 2016.
3  Hvala korisniku mamarajka
Komentar je napisan: 17. oktobar 2016.

Predivan ambijent u crkvi, odlican hor, kao i priroda oko crkve su idealni za malu svadbu. Osoblje crkve je jako profesionalno.

Datum aktivnosti: septembar 2016.
Hvala korisniku Maldivi
Komentar je napisan: 24. jul 2016.

U ovoj crkvi sam se vencala i mogu reći da daje taj svečani ton i neku posebnost. Danas setam sa svojim klincima i uzivamo u prirodi, miru i lepoti ove prelepe crkve sa prelepim ikonostasom

Datum aktivnosti: jun 2016.
Hvala korisniku JovanZA