“Duhovno mesto”

Rangiran na 3. mestu od 238 aktivnosti u Beogradu
Komentar je napisan: 17. maj 2018.

Jako ljubazni ljudi. Crkva se nalazi u samoj kalemegdanskoj tvrdjavi, tako da mozete posetiti sve odjedanput. Sakrivena je od pogleda, lepo ususkana. Prijatno mesto.

Hvala korisniku Marko J

Komentar je napisan: 21. januar 2018.

Crkva se nalazi u podnozju Kalemegdana,pored sv.Petke,a zove se "Ruzica" divno duhovno mjesto,dostupni svima koji zele,mir i duhovno prosvetljenje

Hvala korisniku lukicmira8
Komentar je napisan: 7. maj 2017.

Predivna crkva, ovde sam se venčao i krstio decu . Mnoge lepe uspomene vežu me za ovu crkvu. Ljubazni sveštenici spremni da Vas saslušaju i pomognu u svakom trenutku. Topla preporuka

1  Hvala korisniku infoD4974NZ
Komentar je napisan: 12. april 2017.

Zanimljivo za obići, interesantan je luster izrađen od puščanih metaka, lijepe ikone i ljeti ugodna svežina, zimi ugodna temperatura za ramišljanje.

1  Hvala korisniku zpetrov9
Komentar je napisan: 26. januar 2017.

Divna i bajkovita. Kad god je vidim svaki put se iznova odusevim.
Prelepa za vencanja i opustanje ispred nje, odakle se pruza odlican pogled...

1  Hvala korisniku Tamara P

Putnici koji su gledali informacije o mestu Church of the Holy Mother of God (Crkva Ruzica) gledali su i

Church of the Holy Mother of God (Crkva Ruzica) – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!