“Topla preporuka za bilo koji povod posete”
Komentar o hotelu Zvezdara Teatar Restaurant

Zvezdara Teatar Restaurant
Kuhinje: međunarodna
Komentar je napisan: 29. jun 2017.

U ovaj restoran najčešće odlazim i na piće/dezert, mada sam bio i na doručku i ručku. Osoblje je izuzetno uslužno i ljubazno, hrana veoma ukusna. Muzika je prijatna i primerena ambijentu. Leti radi i bašta.

Ako se zateknete u blizini ovog restorana ujutro (mislim da je od 9h do 12h), nude po veoma povoljnoj ceni švedski sto za doručak, mada, uživao sam i u ručku. Za svakog ima po nešto. Topla preporuka...

Datum posete: jun 2017.
Hvala korisniku Paradise668115

Komentar je napisan: 1. jun 2017.

Nedavno sam posetio ovaj restoran. Odmah upada u oko lep ambijent, fina basta i prijatan krajolik. Jelo koje smo narucili je bio izuzetno pripremljeno, ukusno i kuvaru idu sve pohvale. Ono sto je malo bacilo senku na divan popodnevni boravak u ovom restoranu jeste usluga. Konobari su bili veoma spori, zaboravni i prilicno nemarni, sto je svakako ispod linije profesionalnosti.
Stice se utisak da, za renome jednog ovakvog restorana i cene koje itekako prate taj nivo, aspekt usluge ne bi smeo da zakaze.

Datum posete: maj 2017.
1  Hvala korisniku Dragan D
Komentar je napisan: 24. maj 2017.

Restoran,veoma ukusno,ništa pretenciozno uređen.U letnjem periodu ,sada već radi i bašta,velika i delimično zaklonjena od saobraćajnice i znatiželjnih pogleda prolaznika.Klimatizovana velikim ventilatorima koji se pojedinačno mogu i ugasiti ako gostu smetaju.Puna poznatih i popularnih ljudi iz svih branši.
Ono najvažnije je kuhinja i usluga,zar ne. Na čelu sa šefom koji bukvalno ne staje i u svakom trenutku kontroliše rad osoblja,kao i želje gostiju čovek se divno oseća. Ispunjava vam se svaka želja posebno ako ste naručili alakart. Inače je sistem samoposluživanja. Izbor jela je veliki i mislim da je za svakoga, bez obzira na to šta je ko navikao da jede. Plati se meni, a pića naravno posebno . Jedete koliko možete i sipate koliko vam stomak i oči mogu da prime hrane,nema ograničenja.Posebno bih izdvojio gulaše koji su ,bar za mene izvanredni i raznovrsni,zatim paprikaši,roštilj,razna mesa,pasulj prebranac,mlinci ... ma nema kraja nabrajanju.Hrana se pod budnim okom šefa stalno donosi, sveža i topla pa ni tu nema zamerke , a ima je uvek u izobilju. Na kraju,pored pića koje stalno pijuckate sleduju i kolači,torta ili palačinke,uzmite koliko želite. Kada vam ljubazni kelner donese račun, niste u šoku,cene su apsolutno korektne za sve ono što ste pojeli,i popili i naravno uživali. Za svaku preporuku.Vodite računa samo da na vreme obezbedite mesto,rezervacija je preporučljiva posebno za vikend.

Datum posete: maj 2017.
Hvala korisniku Nebojša M
Komentar je napisan: 15. mart 2017.

Ugodna atmosfera i prijatno osoblje. U toku dana u opste nema guzve i ko radi za kompjuterom, togalno je lokacija. Probati palacinke, odlicne su.

Datum posete: mart 2017.
Hvala korisniku Horesta
Komentar je napisan: 11. januar 2017. sa mobilne aplikacije

Hrana, ambijent, usluga, higijena, osoblje... sve na svom mjestu. Park u blizini, parking... sve sto vam je potrebno.

Datum posete: maj 2016.
Hvala korisniku vbojanka

Putnici koji su gledali informacije o mestu Zvezdara Teatar Restaurant gledali su i

Zvezdara Teatar Restaurant – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!