Fantasticno

Arhitektura mosta na Adi je svetski. Obozavam da sedim u kaficima i restoranima koji imaju pogledan... pročitajte više

Komentar je napisan: 22. jul 2020.
slavicasakic
Najlepši i najimpozantniji most po mišljenju mnogih prijatelja Evropljana

Velelepna, savremena, hightech građevina , kojom sam bila fascinirana od samog početka izgradnje... pročitajte više

Komentar je napisan: 7. februar 2020.
kikiBB2015

Komentar je napisan: 26. novembar 2016.

Prelep most, jedan od najlepših na Balkanu, novi simbol Beograda, prelepo osvetljen noću. Svakodnevno ga koristim.

Datum aktivnosti: novembar 2016.
1  Hvala korisniku miki_9001
Komentar je napisan: 12. novembar 2016.

Osecaj je jedinstven, dok ste u kolima i vozite se, prelazeci ovaj most. Sam pogled na njega iz daljine je fenomenalan, narocito nocu kada sija u punom sjaju. Beograd je sa ovim mostom postao jos lepsi.

Datum aktivnosti: jul 2016.
Hvala korisniku 749jasmina
Komentar je napisan: 10. oktobar 2016.

Jedan od savskih mostova, ujedno i najnoviji, upotpunio je gradsku panoramu i sagradjen da malo rastereti ostale beogradske mostove na savi.

Datum aktivnosti: oktobar 2016.
Hvala korisniku Zlatan75Mitic
Komentar je napisan: 15. jun 2016.

Ovaj most je sam po sebi atraktivan.Medjutim ima i odličan pogled ka starom i Novom Beogradu.Najbrza veza od Novog Beograda do Banovog Brda..Košutnjaka..Senjaka..

Datum aktivnosti: maj 2016.
Hvala korisniku 2208veljko
Komentar je napisan: 5. novembar 2019.

Datum aktivnosti: avgust 2019.