Simbol Beograda

Komentar je napisan: 20. jul 2020.
Jet536787
Obozavam tvrdjavu

Komentar je napisan: 19. jul 2020.
petravork
Dorcol, Srbija
Pročitajte sve komentare (6.544)

6.544 rezultata
4.076
1.962
4.076
1.962
Komentar je napisan: 14. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Lijep park i tvrđava, lijepa panorama grada Beograda.Čistoca bi mogla biti na malo većem nivou, ono sto mi se ne svidja je da vas na ulazu u Kalemegdan dočekaju štandovi sa nacionalističkim i četnickim obilježjima sto daje veoma lošu sliku o gradu.

Datum aktivnosti: avgust 2020.
1  Hvala korisniku aldinhuskic
Komentar je napisan: 20. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Beogradska tvrđava je simbol i sam početak Beograda. Teško ju je razgledati od ogromne količine đubreta koje nesavesni posetioci bacaju.
Inače ima dosta sadržaja.

Datum aktivnosti: jul 2020.
1  Hvala korisniku Jet536787
Komentar je napisan: 19. jul 2020.

Obozavam Beogradsku tvrdjavu, kad god imam vremena uvek uhvatim prostora da prosetam tvrdjavom.. pored je prelepi kalemegdan i idealno je za uzivanje pogotovo vikendom

Datum aktivnosti: jul 2020.
Hvala korisniku petravork
Komentar je napisan: 4. jul 2020.

Istorijsko mesto koje je obavezna preporuka svim slucajnim ili namernim posetiocima grada, ali i mesto za pik nik, uzivanje u prirodi i predivnom pogledu na usce reka Save i Dunava.

Datum aktivnosti: jun 2020.
Hvala korisniku caporachita r
Komentar je napisan: 13. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Najlepsa tvrdjava u Srbiji! Obavezno je obidjite, odusevicete se. Sa tvrdjave se vidi Usce - gde se Sava uliva u Dunav. Zaista prelepo prirodno bogatstvo.

Datum aktivnosti: jun 2020.
Hvala korisniku nikolda