“Ebisu moje iskustvo”

Ebisu
Kuhinje: japanska
Opcije za ručavanje: rezervacije
Opcije za ručavanje: rezervacije
Komentar je napisan: 6. novembar 2019.

Moram da kazem da sam bio nekoliko puta pre par godina i da mi je restoran ostao u jako lepo secanju, preporucivao sam ga prijateljima i gostima iz inostranstva ali sam bio malo neprijatno iznenadjen sinoc kako se promenilo.

Osoblje je jako ljubazno i kulturno, hrana je bila dobra, a desert je bio fenomenalan (parfe sa jedne i nugat ice cream cake sa druge) mozda su i najvise izvadili celu stvar.

Sve u svemu, odlicna vecera ali moram da kazem da nije toliko specijalno (sem deserta) da bi opravdao strasno visoku cenu hrane i pica. Mozda ako je bio cilj da dolaze samo ekskluzivni gosti hotela a ne ljudi sa strane...
Izasli smo da proslavimo i naravno da smo ocekivali visu cenu ali bas toliko da se posle svega osecamo kao osisani, nismo...

Nazalost, sledeci put cemo u neki drugi ekskluzivni restoran posle kog se necemo tako osecati a sto se Ebisu a tice samo mogu da se nadam da ce menadzment promeniti politiku cena...

Hvala korisniku foodhedonistbgd

Komentar je napisan: 31. oktobar 2016.

Restorančić se nalazi na samom vrhu izrazito otmenog i luksuznog hotela u centru grada. Zatvoreni deo restorana nije preterano veliki, dok je terasa znatno veća i sa prelepim pogledom na okolne krovove. Hrana u restoranu je tipično japanska, meni nije preterano raznovrsan, ali sve što je na ponudi je izrazito sveže, ukusno i zasluzuje svaku pohvalu. Osoblje je više nego ljubazno i dobro obučeno. Sam restoran zaslužuje svaku pohvalu, kako lokacijski, tako po hrani, a i po osoblju.

Datum posete: oktobar 2016.
1  Hvala korisniku sandrap7770
Sofija P, Public Relations Manager objekta Ebisu, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 2. novembar 2016.

Dear “Sandra p”

Thank you for this amazing comments and the time you have spent to share this review on TripAdvisor.

We would like to apologize that we are answering in English, however answering in Serbian is not an option under the TripAdvisor policies, and they reject such replies.

We are so proud and happy to hear your impressions and your kind words will be passed to our staff, and it will be great motivation for them to work even harder in future.

Regarding our menu offer, we are pleased to learn that you recognized quality over quantity as we strive to provide the best dishes for our guests.

Thank you for being a guest of Ebisu restaurant, and we would love to invite you to try out specialties of The Square restaurant, located at lobby level, on your next visit.

For all future reservations and arrangements, please feel free to contact me directly via gr@squarenine.rs
With Kind Regards,

Sofija Pupavac

Guest Relations Manager
gr@squarenine.rs
Square Nine hotel Belgrade

Komentar je napisan: 30. septembar 2019.

Komentar je napisan: 9. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 19. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Datum posete: oktobar 2018.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Ebisu gledali su i

Ebisu – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!