“Lepa Bašta na dunavu”
Komentar o hotelu Konoba kod Goce i Renata

Konoba kod Goce i Renata
Komentar je napisan: 3. januar 2021.

Kultni riblji restoran,korektna usluga,korektna hrana i usudio bih se reći korektne cene.Preporuka da se rezerviše sto jer leti je pogotovu vikendom teško doći do mesta.
Riblji paprikaš je za mene nešto što mi se najviše svidja u ovoj gostioni.
Bašta je lepa,restoran ima neku svoju priču.
Ne očekujte previše i bićete zadovoljni.

1  Hvala korisniku tomislavm910

Komentar je napisan: 28. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Očaj. Kako usluga, tako i hrana (riba). Cene previsoke, čak i da je hrana bila u redu. Bio 3 puta: prvi, poslednji I nikad više.

2  Hvala korisniku SrdjanB621
Komentar je napisan: 10. jul 2020.

Sve pohvale, predobra hrana, ambijent, pogled, prijatni konobari.. Ceka se malo vise posto je stalno guzva, ali vredi. Obicno ta slatka i posebna zavucena mestasca, cim se za njih procuje, izgube sarm i/ili kvalitet, ali ovo mesto se i dalje drzi. Sve u svemu divno mesto!

1  Hvala korisniku natasa_mini_maus
Komentar je napisan: 30. jun 2020. sa mobilne aplikacije

I Was wainting for food an hour.
Čekao sam hranu oko jedan sat. Nedopustivo za restoran koji je i dosta skup.

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku Min1maks
Komentar je napisan: 30. decembar 2019.

Lep riblji restoran na obali Dunava u letnjem periodu se moze koristiti velika basta. Sveza recna riba meni se najvise dopao smudj

Hvala korisniku marko1976mare

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba kod Goce i Renata gledali su i

Konoba kod Goce i Renata – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!