“Savršeno mesto”
Komentar o hotelu Smokvica - Molerova

Smokvica - Molerova
Kuhinje: evropska, međunarodna, gastronomski pab, jela sa roštilja
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, rezervacije
Komentar je napisan: 28. avgust 2017.

Jako prijatno mesto za savršen obrok, bašta je prelepa, velika i sve je namešteno i opremljeno sa dosta stila, konobari su jako uslužni, hrana je preukusna, sve pohvale!

Hvala korisniku Joleee94

Komentar je napisan: 8. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Ambijent stare kuće,prilagodjen modernom vremenu,u kojem se nalazi i drveni nameštaj za sedenje,smešten je ovaj restoran sa jako ukusnom hranom.Svratite i probajte.Moja preporuka je nešto za doručak u prepodnevnim časovima.

Hvala korisniku MarkoS1949
Komentar je napisan: 2. februar 2017. sa mobilne aplikacije

Mesto gde sam otisla par puta,i razocarana sam. U kartama pica stoji jedno,a donose nesto sasvim drugo. Narucila sam neki kafe-koktel gde je naznaceno da je kolicina 0,3l,a doneli su mi casu za martini,u kojoj je bilo dva gutljaja. A cena paprena. Kada sam se pobunila,konobarica je pocela da mi objasnjava kako se tako servira. Nemam nista protiv,nek naznace kolicinu,i ja cu naruciti. Zelela sam veliku kafu! Epilog svega je da smo popile pice na racun kuce,ali ja ne zelim da zickam pica,vec da dobijem naruceno.

5  Hvala korisniku Jelena D
Komentar je napisan: 27. januar 2017. sa mobilne aplikacije

Savrseno mjesto za spavanje i dorucak. Dorucak je prefin. Osoblje izuzetno ljubazno, ambijent opustajuci. Mali problem je parking ali to je rjesivo.
Svakako preporuka za odsjest.

Hvala korisniku Damir U
Komentar je napisan: 4. januar 2017.

Od samog otvaranja ovog objekta, bila sam verni gost ovoga lokala, dok nije u sledio niz neprijatnih događaja koji su definitivno učinili da ovo mesto zaobilazim. Kao prvo ono što mi je izuzetno negativno iznenađenje - nije mi izdat fiskalni račun, ovo mi se desilo par puta uzastopno, i to ranije zaista nije bio slučaj. Svojim očima sam videla kako je radnica za pultom gde im se nalazi kasa, pošto sam platila, odnela je novac sa sve "računom", odložila novac, i zguzvala taj "lažni račun" i bacila ga u korpu sa smećem. Možda ovo većina ljudi ne percipira kao neki naročiti problem, i ne smeta im, ja smatram da je nedopustivo da se na takav način u centru Beograda, menadzment i vlasnici tako neodgovarno posluju, i slobodno mogu da kažem pljačkaju državu, a najviše nas goste od kojih žive. Ja kao gost se osećam prevarenim, i na takvim naizgled nebitnim stvarima oni gube moje poverenje.

Konobari koji duže rade, poput dečka iz Republike Srpske nisam sigurna kako je njegove ime, izuzetno profesionalno i odgovorno rade svoj posao, i imam zaista jako pozitivna iskustva sa njima. Većina sadašnjeg osoblja su jako mladi ljudi, što apsolutno nije mana nego stičem utisak da su svi na obuci i teško se snalaze kada je gužva ili je veća porudzbina, za takve stvari uvek imam razumevanja i nije nikakav problem. Moj je samo utisak da ovaj objekat gubi kvalitetne ljude koji su doprinosili popularnosti ovog mesta, i da ne uspeva da oformi tim ljudi koji bi duže radili i obavljali posao uvek na istom nivou.

Problem su takođe oni konobari koji su pre svega nevaspitani i privatno, pa samim tim i na svom radnom mestu prenose svoje nevaspitanje, neučtivost i tako stvaraju pre svega neprijatne situacije za goste. Postoji način da se i u neprijatnim situacijama na pristojan i ljudski način komunicira, i kako sa strane gosta tako i sa strane osoblja nedopustivo je da se neko izdire i dolazi u situaciju da se raspravlja, pogotovo ne osoblje sa gostom koji je došao da ostavi pare u vaš objekat, a nije kao da nije mogao u stotine drugih svuda okolo. Takva slična situacija mi se dogodila danas 04.01. oko 14h, sa konobarom koji ima kratku crnu kosu i svetle oči, nažalost ne znam njegovo ime.

Od zaista obične i nebitne situacije dečko je napravio izuzetno neprijatnu scenu bar nama, nas troje je došlo na ručak, i dečko nam nije dozvolio da sednemo ni na jedan od velikih stolova koji su jedini bili slobodni, kada smo ga pitali od kada su rezervacije na tim stolovima, da li možemo da jedemo i oslobodimo sto možda pre nego što oni dođu? Dečko je odmah oštro uzvratio da je to samo za grupe gostiju, nema nikakve rezervacije, ali ne možemo mi tu da sednemo. Mi smo rekli ok, on se nije ni ponudio da nam nadje nesto drugo. Mi smo stali kod ulaznih vrata i stepenica u nadi da će se u naprednih 5 minuta nešto osloboditi, i jeste baš sto ispred nas, mi smo krenuli da sednemo, da bi se on pojavio i bukvalno se izdrao na nas i rekao kako ima drugih ljudi koji čekaju da ne možemo mi da sedimo tu, i da se sklonimo.

Ti drugi ljudi su bili gosti koji su spavali u sobama iznad, i apsolutno sam sigurna da su sisli posle nas i da nisu cekali sto kada smo mi usli. Ja sam pokušala krajnje smireno da mu objasnim da smo i mi isto čekali sto, i da zaista nismo imali nameru nikome da otimamo sto. Na šta je on iznervirano rekao kako smo mi krenuli da izašli, pa smo se vratili?! Što apsolutno nije bilo istina, sve vreme smo stojali unutra u objektu. Kolege koje su stranci koji su bili sa mnom, bili su potpuno šokirani načinom na koji je ovaj momak razgovarao sa nama, i imali smo utisak da je izuzetno nervozan i vrlo je agresivno zvučao njegov glas. Mi zaista nismo ljudi koji su konfliktne ličnosti, mi smo se bukvalno okrenuli i otišli, bez potrebe da ikome objašnjavamo kako se ponaša prema gostu, nepoznatoj osobi, ljudskom bicu na kraju krajeva.

U delu za nepušače, osoba do mene je pitala konobaricu da li može da se puši. konobarica se okrenula nehajno levo desno, i rekla : " Pa nema dece, može! ". I svi sa stola do mene su zapalili.

9  Hvala korisniku MPavlovic

Putnici koji su gledali informacije o mestu Smokvica - Molerova gledali su i

Smokvica - Molerova – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!