“Prijatno”
Komentar o hotelu Smokvica - Molerova

Smokvica - Molerova
Kuhinje: evropska, međunarodna, gastronomski pab, jela sa roštilja
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 20. novembar 2017. sa mobilne aplikacije

Lep ambijent, basta veoma prijatnog i prirodnog izgleda. Usluga dostojna glavnog grada. Topla i fina atmosfera

Hvala korisniku Bozule

Komentar je napisan: 10. septembar 2017. sa mobilne aplikacije

Slatkiši su ovde očajni, preslatki (naročito sufle lešnik) ali osnovni problem je odnos osoblja prema gostima. Slavili smo rodjendan u ovom restoranu i zaboravila sam mindjuse na stolu, mi smo poslednji ostali, nije bilo više gostiju. Sutradan sam nazvala u uverenju i normalnom ocekivanju da su sačuvali moje minđuše, da bi mi se javila mlada, strahovito neljubazna ženska osoba i savetovala da kupim nove !?! U neverici sam se pojavila u restoranu i našla konobara koji nas je služio prethodno veče, koji mi je saopštio da je minđuše verovatno bacio.
Ko se tako ponaša prema svojim gostima?

5  Hvala korisniku Zinaida Z
Komentar je napisan: 28. avgust 2017.

Jako prijatno mesto za savršen obrok, bašta je prelepa, velika i sve je namešteno i opremljeno sa dosta stila, konobari su jako uslužni, hrana je preukusna, sve pohvale!

Hvala korisniku Joleee94
Komentar je napisan: 8. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Ambijent stare kuće,prilagodjen modernom vremenu,u kojem se nalazi i drveni nameštaj za sedenje,smešten je ovaj restoran sa jako ukusnom hranom.Svratite i probajte.Moja preporuka je nešto za doručak u prepodnevnim časovima.

Hvala korisniku MarkoS1949
Komentar je napisan: 2. februar 2017. sa mobilne aplikacije

Mesto gde sam otisla par puta,i razocarana sam. U kartama pica stoji jedno,a donose nesto sasvim drugo. Narucila sam neki kafe-koktel gde je naznaceno da je kolicina 0,3l,a doneli su mi casu za martini,u kojoj je bilo dva gutljaja. A cena paprena. Kada sam se pobunila,konobarica je pocela da mi objasnjava kako se tako servira. Nemam nista protiv,nek naznace kolicinu,i ja cu naruciti. Zelela sam veliku kafu! Epilog svega je da smo popile pice na racun kuce,ali ja ne zelim da zickam pica,vec da dobijem naruceno.

5  Hvala korisniku Jelena D

Putnici koji su gledali informacije o mestu Smokvica - Molerova gledali su i

Smokvica - Molerova – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!