“Nije lose ”
Komentar o hotelu Smokvica - Molerova

Smokvica - Molerova
Kuhinje: evropska, međunarodna, gastronomski pab, jela sa roštilja
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, rezervacije
Komentar je napisan: 16. januar 2018. sa mobilne aplikacije

Hrana je okej mesto urbanog tipa uz ne tako savremen enterijer.

Usluga je dobra vredi probati.
Hvala smokvice!

Hvala korisniku rankomiletin

Komentar je napisan: 20. novembar 2017. sa mobilne aplikacije

Lep ambijent, basta veoma prijatnog i prirodnog izgleda. Usluga dostojna glavnog grada. Topla i fina atmosfera

Hvala korisniku Bozule
Komentar je napisan: 10. septembar 2017. sa mobilne aplikacije

Slatkiši su ovde očajni, preslatki (naročito sufle lešnik) ali osnovni problem je odnos osoblja prema gostima. Slavili smo rodjendan u ovom restoranu i zaboravila sam mindjuse na stolu, mi smo poslednji ostali, nije bilo više gostiju. Sutradan sam nazvala u uverenju i normalnom ocekivanju da su sačuvali moje minđuše, da bi mi se javila mlada, strahovito neljubazna ženska osoba i savetovala da kupim nove !?! U neverici sam se pojavila u restoranu i našla konobara koji nas je služio prethodno veče, koji mi je saopštio da je minđuše verovatno bacio.
Ko se tako ponaša prema svojim gostima?

4  Hvala korisniku Zinaida Z
Komentar je napisan: 28. avgust 2017.

Jako prijatno mesto za savršen obrok, bašta je prelepa, velika i sve je namešteno i opremljeno sa dosta stila, konobari su jako uslužni, hrana je preukusna, sve pohvale!

Hvala korisniku Joleee94
Komentar je napisan: 8. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Ambijent stare kuće,prilagodjen modernom vremenu,u kojem se nalazi i drveni nameštaj za sedenje,smešten je ovaj restoran sa jako ukusnom hranom.Svratite i probajte.Moja preporuka je nešto za doručak u prepodnevnim časovima.

Hvala korisniku Marko S

Putnici koji su gledali informacije o mestu Smokvica - Molerova gledali su i

Smokvica - Molerova – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!