“Ogromna neljubaznost osoblja!”
Komentar o hotelu Smokvica - Molerova

Smokvica - Molerova
Kuhinje: evropska, međunarodna, gastronomski pab, jela sa roštilja
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 25. april 2018.

Posetila sam ovo mesto dva dana za redom. Prvi put smo cekali da nas konobar usluzi 45 minuta, i to smo u vise navrata dozivali konobara na sta nam je on pokazivao da je on konobar za drugi deo restorana. Drugi put smo dosli u nameri da veceramo, nakon sto se oslobodio jedan sto odmah smo seli, medjutim neljubazni gospodin tom prilikom postavlja znak rezervisano - na moje pitanje da li je sto rezervisan - gospodin je bezobrazno promumljao nesto i nije se ni potrudio da nas preusmeri na slobodan sto. Nakon toga smo napustili ovo mesto, jer ne zelim da ostavljam novac nekome ko nije u stanju da iole ljubazno ugosti korisnika. Pogotovo sto postoji ogroman broj restorana u kojem je usluga na mnogo visem nivou u poredjenju sa ovim.

Hvala korisniku KatherineDj

Komentar je napisan: 9. april 2018. sa mobilne aplikacije

Lokal je divan, velika i prijatna bašta, hrana je korektna! Ali konobari su neljubazni, vrlo često zaborave porudzbinu ili donesu pogrešno!

Hvala korisniku anamnikolic
Komentar je napisan: 21. januar 2018.

Mesto u srcu Beograda, skirveno od guzve, sa prelepom bastom! Hrana odlicna, cene pristojne. Ambijent u skladu sa prirodom, domaca atmosfera. Za svaku preporuku!

Hvala korisniku SuzanaHrabra
Komentar je napisan: 16. januar 2018. sa mobilne aplikacije

Hrana je okej mesto urbanog tipa uz ne tako savremen enterijer.

Usluga je dobra vredi probati.
Hvala smokvice!

Hvala korisniku rankomiletin
Komentar je napisan: 20. novembar 2017. sa mobilne aplikacije

Lep ambijent, basta veoma prijatnog i prirodnog izgleda. Usluga dostojna glavnog grada. Topla i fina atmosfera

Hvala korisniku Bozule

Putnici koji su gledali informacije o mestu Smokvica - Molerova gledali su i

Smokvica - Molerova – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!