“Stari dobri Perper”
Komentar o hotelu Restoran Perper

Restoran Perper
Rangiran na 1.116. mestu od 1.803 Restorani u Beogradu
Komentar je napisan: 16. avgust 2017.

Često sam bivala sa prijateljima i porodicom. Sve pohvale za hranu i uslugu. Posebno je zadovoljstvo ručati u bašti.

Datum posete: maj 2017.
Hvala korisniku Snezana S

Komentar je napisan: 15. januar 2017. sa mobilne aplikacije

Prijatan ambijent, usluzni konobari HRANA UZASNA, STETA ZA TAKO LEP RESTORAN. Rostlj se moze pojesti na svakom kiosku u gradu ali nas utisak je pokvarila losa priprema hrane. Lose aranzirano, hladno i bezukusno. STETA

Datum posete: januar 2017.
Hvala korisniku Vesna70
Komentar je napisan: 9. oktobar 2015.

Restoran je vrlo ukusno sređen sa ljubaznim konobarima i relativno pristupačnim cenama. Pored ponude sa roštilja nude i jela ispod sača tako da uvek ima za svakog po nešto. Vredi posetiti.

Datum posete: jun 2015.
Hvala korisniku DejanKole
Komentar je napisan: 25. septembar 2017.

Datum posete: septembar 2017.
Komentar je napisan: 15. april 2017.

Datum posete: maj 2016.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Perper gledali su i

Restoran Perper – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!