“Super”
Komentar o hotelu Restoran Mikan

Restoran Mikan
Kuhinje: međunarodna
Pogodno za: lokalna kuhinja
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opis: Restaurant Mikan is a proud guardian of the Serbian ethnic cuisine. Located in the center of Belgrade, Restaurant Mikan attracts those who are looking for traditional culinary delight. In this restaurant you can expect only the best. Whether you prefer something warm. Mikan Inn is a unique place in downtown Belgrade with a spirit and atmosphere of traditional Serbian hospitality. It is located at 14 Marshall Birjuzova Street near the famous cafes of Belgrade, near Knez Mihailova Street, National Museum, National Theatre and other
Komentar je napisan: 21. avgust 2019.

Dobar roštilj, definitivno dolazim ponovo. Usluga je korektna ljudi su tu kada trebaju, nisu nametljivi i dosadni.

Hvala korisniku tsarLITO
Konak_Mikan_Belgrade, Manager objekta Restoran Mikan, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 22. avgust 2019.

Postovani nasi dragi gosti,
Zahvaljujemo na divnom komentaru, drago nam je ste uzivali u nasem restoranu i usluzi, sto nam daje motivaciju da tako i nastavimo i budemo bolji.
Radujemo se Vasem ponovnom dolasku i slobodno nam se obratite za bilo koju informaciju.

Komentar je napisan: 9. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Kod Mikana su jedni od najboljih ćevapa u Beogradu.
Posebno je ukusno ako se jedu leti u bašti.
Samo im ponekad ne radi pos terminal.

Datum posete: oktobar 2018.
Hvala korisniku MihailoS27
Igor M, Menadžer objekta Restoran Mikan, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 19. oktobar 2018.

Postovani nasi gosti,
Hvala Vam puno na divnom komentaru, uvek se zaista obradujemo kada cujemo da su nasi gosti uzivali kod nas. Veoma se radujemo Vasem sledecem dolasku, ako Vam bilo sta zatreba slobodno nam se obratite a mi cemo se potruditi da svaki dolazak bude u najboljem redu.

Komentar je napisan: 14. februar 2018. sa mobilne aplikacije

Ništa posebno. Ugostitelji uglavnom neljubazni, kao da se radi o državnoj ustanovi gde se radi taman toliko da se ne sedi samo.. Hrana, solidna

Datum posete: april 2017.
Hvala korisniku Bozule
Igor M, Menadžer objekta Restoran Mikan, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 7. mart 2018.

Postovani,
Zahvaljujemo se na komentaru, zao nam je sto ste stekli pogresan utisak, obzirom da je nase osoblje u velikom procentu pohvaljeno od strane gostiju, narocito turista koji posecuju nas restoran svakodnevno. Nadamo se da ce biti neke sledece prilike i posete nasem restoranu kako biste se uverili u kvalitet naseg osoblja. Do tada sve najlepse!
Konak Mikan

Komentar je napisan: 7. decembar 2017.

Kada sam došao u Beograd da studiram, prvi roštilj koji sam probao (po preporuci) je bio kod Mikana. Od tada, svaki put kada ostanem gladan u centru grada, ja posetim ovo mesto. Malo samo ljubaznosti od gospodja koje rade nije na odmet. Svako dobro.

Datum posete: decembar 2017.
Hvala korisniku Mladen R
Igor M, Manager objekta Restoran Mikan, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 9. decembar 2017.

Postovani,
Zahvaljujemo se na odlicnom komentaru i oceni ! Drago nam je da ste podelili sa nama Vase iskustvo, kako pozitivno tako i negativno, i nastojacemo da popravimo sve sto je u nasoj mogucnosti kako bi nasi gosti bili sto zadovoljniji!
Konak Mikan

Komentar je napisan: 23. mart 2017.

super osoblje, dobra klopa, domaca ponuda pica,zadovoljni,dobre preporuke,zadovoljni kompletnom uslugom

Datum posete: april 2016.
Hvala korisniku vahidin59
Igor M, Menadžer objekta Restoran Mikan, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 31. mart 2017.

Dragi nasi gosti,

Zahvaljujemo Vam na lepom komentaru, narocito za pohvale osoblja, hrane i usluge.
Radujemo se Vasem sledecem dolasku, i ako Vam bude sta trebalo obratitie nam se kako bi Vas boravak bio sto prijatniji.
Srdacan Pozdrav,
Konak Mikan

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Mikan gledali su i

Restoran Mikan – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!