“Prava mera, odnegovan ukus , dah Toskane, otmenost, ljubav prema svom poslu!”
Komentar o hotelu Salon 5

Salon 5
Pogodno za: specijalne prilike
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 30. mart 2016.

Pravo čudo u Zemunu! U prvi mah ste u čudu, jer idete u stan u zgradi!!! A onda čudo postaje baš ČUDO! Od prvog koraka čeka vas fini prostor gde možete popiti aperitiv, pogledati neki zanimljiv časopis, posmotriti enterijer i , očigledno, retke komade nameštaja (sa poreklom). Nema gužve, jer se dolazi samo po rezervaciji. Kada se odlučite da obedujete, čekaju vas dva restoranska prostora, gde ćete biti iznenađeni jednostavnošću i perfekcijom u svakom smiclu. Izbor vlasnika je očigledno mediteranska, italijanska, i da suzimo, toskanska kuhinja, uz odličan izbor vina!. Svaki zalogaj i gutljaj za pamćenje. Usluga nenametljiva i besprekorna. Prostor je lepo oplemenjen biranim komadima poznatih slikara i solidnim izborom fotografija. Savremena bajka sa čuvanjem najfinijeg iz prošlosti, kao preneta iz vremena kada su se samo odabrani znalci usuđivali na ovako hrabar korak. Isplatilo im se storstruko. Na rezervaciju će te počekati, ali ne i zažaliti.

3  Hvala korisniku Rhyithm

Komentar je napisan: 23. mart 2016.

Interesantan ambijent u jednoj od starih zgrada u centru Zemuna. Penjete se na sprat, ulazite u stan! A onda... Imate utisak kao da ste dosli na neko skrovito, totalno intimno mesto. Kao da su tu samo zbog vas. Usluga odlicna, nenametljiva. Meni - kratak, vrhunski odabran. Definitivno mesto na koje se treba vratiti ponovo.

2  Hvala korisniku VDMilosevic
Salon5, Owner objekta Salon 5, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 15. april 2016.

Hvala puno na lepom review-u, vidimo se uskoro!

Komentar je napisan: 14. mart 2015.

Veoma interesantan projekat, jako atmosferičan i autentičan prostor. Kvalitetan izbor jela i sa pažnjom složeni ukusi. Usluga na visokom nivou. Preporuka za romantičnu večeru.

Hvala korisniku Nik_T_87
Komentar je napisan: 28. novembar 2014.

Predivno mesto za uzivanje sa inzvanrednim uslugama na nivou... Jako lep izgled celoga kompleksa u svim delovima.

3  Hvala korisniku stefan15041
Salon5, Manager objekta Salon 5, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 28. novembar 2014.

Hvala puno na Vasoj poseti i komplimetima. Nadamo se da se vidimo ponovo.

Komentar je napisan: 29. oktobar 2014.

...malo se osecam kao da hvalim svoje dete u drustvu, sto bas i ne bih voleo, srecom to ni ne radim.
S druge strane, vazno je da se dobra stvar podrzi, bez obzira na to cija je.

Restoran drze moji dugogodisnji prijatelji uz koje sam ucio o ovoj kategoriji godinama unazad.
Kao krunu tog ucenja, oni su otvorili salon 5 a ja sam (krajnje nepristrasno)
postao stalni gost, sa svojim coskom u salon sobi i omiljenim stolom u prvoj sobi.

Zahvaljujuci ovoj kafani, imam kome da dam argument kakav mislim da biftek treba da bude.
Da budem iskren, nisam probao sva jela, prosto svaki put toliko zelim ponovo da jedem
nesto u sta sam se zaljubio prvi put.

…i nakon 3 ipo recenice, ovo uveliko postaje "vojvodo - serdare" prica, verujem da je to malo problem,
ali se iskreno nadam da to nece biti prepreka vama koji niste bili, da definitivno dodjete i iskusite
lepo odmerenu neposrednost, fenomenalnu hranu i nista manje ukusan ambijent salona 5.

Ja za ovo sigurno imam tiramisu dzabe.

6  Hvala korisniku VukasinMarkovic
Salon5, Manager objekta Salon 5, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 14. novembar 2014.

Vojvodo, drago nam je da smo pomogli u razvijanju vase biftek ekspertize, ne samo da cete dobiti tiramisu nego vam sledi i chocolate mousse.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Salon 5 gledali su i

Salon 5 – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!