“Definitivno najbolji”
Komentar o hotelu Salon 5

Salon 5
Pogodno za: specijalne prilike
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 31. oktobar 2016. sa mobilne aplikacije

Mesto koje morate posetiti, hrana koja budi sva čula i usluga zbog koje cu se opet vratiti. Konobar Boban pored savrsene usluge uspeo je i ono sto nije uspela moja zena a to je da animira nase dete dok smo zena i ja mogli da se prepustimo totalnom uzivanju u svakom zalogaju u vasem savrsenom restoranu. Bobane hvala ti na gostoprimstvu i sto si nam priredio nezaboravno jedno gastronomsko iskustvo. Hvala na svemu i vidimo se opet uskoro.

3  Hvala korisniku dzadzi

Komentar je napisan: 16. avgust 2016.

Intimno...vrlo otmeno mesto...izbor hrane odličan i odlično spremljen..vinska karta jednako dobro prati ponudu hrane..sve u svemu uzivaćete sasvim sigurno

Hvala korisniku 2208veljko
Komentar je napisan: 2. jul 2016.

Zeleo sam da odvedem suprugu u neki neobicni I otmen restoran. Vodeci se komentarima I slikama na tripadvisor-u, odlucio sam se za Salon 5. Na zalost sam restoran je cist promasaj! Cene su previsoke a same porcije jako male. Higijena nije na zavidnom nivou. Obzirom da je sam meni sveden na par jela ocekivao sam da bar isti ne bude "musav" (pogledajte fotke), o prasini I paucini da ne pricam...slike govore sve. Jedina svetla tacka restorana je usluga na koju nemam nikakvih zamerki. Nemam obicaj da komentarisem ali sam toliko razocaran da je to I bio motiv da otvorim nalog.

22  Hvala korisniku aleksandara906
Salon5, General Manager objekta Salon 5, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 14. jul 2016.

Postovani gospodine Aleksandra906,

Izvinjavamo se na neprijatnosti koja vas je zatekla, ne mogu se sloziti sa vama vezano za higijenu jer koristimo navise standarde u nasem objektu, sto se tice menija i fleke na istom nasa je greska, verovatno konobar nije video da je mozda gost pre vas napravio fleku. Cene svih jela stoje vrlo transparetno na sajtu kao i na svim kanalim komunikacije na internetu.
Strasno nam je zao sto ste morali da otvarate account na TA da bi ste nama dali losu ocenu ali se nadamo da cete doci opet i mozda promeniti misljenje.

Puno pozdrava

P.S. Vidim da ste ocenili Adu Ciganliju sa 4 zvezde, zanimljivo da vam je tamo higijena na visokom nivou.

Komentar je napisan: 30. mart 2016.

Pravo čudo u Zemunu! U prvi mah ste u čudu, jer idete u stan u zgradi!!! A onda čudo postaje baš ČUDO! Od prvog koraka čeka vas fini prostor gde možete popiti aperitiv, pogledati neki zanimljiv časopis, posmotriti enterijer i , očigledno, retke komade nameštaja (sa poreklom). Nema gužve, jer se dolazi samo po rezervaciji. Kada se odlučite da obedujete, čekaju vas dva restoranska prostora, gde ćete biti iznenađeni jednostavnošću i perfekcijom u svakom smiclu. Izbor vlasnika je očigledno mediteranska, italijanska, i da suzimo, toskanska kuhinja, uz odličan izbor vina!. Svaki zalogaj i gutljaj za pamćenje. Usluga nenametljiva i besprekorna. Prostor je lepo oplemenjen biranim komadima poznatih slikara i solidnim izborom fotografija. Savremena bajka sa čuvanjem najfinijeg iz prošlosti, kao preneta iz vremena kada su se samo odabrani znalci usuđivali na ovako hrabar korak. Isplatilo im se storstruko. Na rezervaciju će te počekati, ali ne i zažaliti.

3  Hvala korisniku Rhyithm
Komentar je napisan: 23. mart 2016.

Interesantan ambijent u jednoj od starih zgrada u centru Zemuna. Penjete se na sprat, ulazite u stan! A onda... Imate utisak kao da ste dosli na neko skrovito, totalno intimno mesto. Kao da su tu samo zbog vas. Usluga odlicna, nenametljiva. Meni - kratak, vrhunski odabran. Definitivno mesto na koje se treba vratiti ponovo.

2  Hvala korisniku VDMilosevic
Salon5, Owner objekta Salon 5, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 15. april 2016.

Hvala puno na lepom review-u, vidimo se uskoro!

Putnici koji su gledali informacije o mestu Salon 5 gledali su i

Salon 5 – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!