“lepo iskustvo”
Komentar o hotelu Salon 5

Salon 5
Pogodno za: specijalne prilike
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 14. decembar 2016.

Lep restoran sa veoma ukusnom hranom.Osoblje ljubazno i na usluzi.Sve pohvale ,ko ima slobodno vreme neka navrati ,preporuka!

Hvala korisniku _usos78tmusic
Salon5, Owner objekta Salon 5, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 22. decembar 2016.

Hvala na komplimentima, vidimo se ponovo!

Napišite komentar

Komentar je napisan: 13. novembar 2016. sa mobilne aplikacije

Prijatan ambijent. Fantastična hrana, odlična usluga. Dobar izbor domaćih i stranih vina. Dezerti za svaku preporuku.

Hvala korisniku Dragan G
Komentar je napisan: 31. oktobar 2016. sa mobilne aplikacije

Mesto koje morate posetiti, hrana koja budi sva čula i usluga zbog koje cu se opet vratiti. Konobar Boban pored savrsene usluge uspeo je i ono sto nije uspela moja zena a to je da animira nase dete dok smo zena i ja mogli da se prepustimo totalnom uzivanju u svakom zalogaju u vasem savrsenom restoranu. Bobane hvala ti na gostoprimstvu i sto si nam priredio nezaboravno jedno gastronomsko iskustvo. Hvala na svemu i vidimo se opet uskoro.

1  Hvala korisniku dzadzi
Komentar je napisan: 16. avgust 2016.

Intimno...vrlo otmeno mesto...izbor hrane odličan i odlično spremljen..vinska karta jednako dobro prati ponudu hrane..sve u svemu uzivaćete sasvim sigurno

Hvala korisniku 2208veljko
Komentar je napisan: 2. jul 2016.

Zeleo sam da odvedem suprugu u neki neobicni I otmen restoran. Vodeci se komentarima I slikama na tripadvisor-u, odlucio sam se za Salon 5. Na zalost sam restoran je cist promasaj! Cene su previsoke a same porcije jako male. Higijena nije na zavidnom nivou. Obzirom da je sam meni sveden na par jela ocekivao sam da bar isti ne bude "musav" (pogledajte fotke), o prasini I paucini da ne pricam...slike govore sve. Jedina svetla tacka restorana je usluga na koju nemam nikakvih zamerki. Nemam obicaj da komentarisem ali sam toliko razocaran da je to I bio motiv da otvorim nalog.

17  Hvala korisniku aleksandara906
Salon5, General Manager objekta Salon 5, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 14. jul 2016.

Postovani gospodine Aleksandra906,

Izvinjavamo se na neprijatnosti koja vas je zatekla, ne mogu se sloziti sa vama vezano za higijenu jer koristimo navise standarde u nasem objektu, sto se tice menija i fleke na istom nasa je greska, verovatno konobar nije video da je mozda gost pre vas napravio fleku. Cene svih jela stoje vrlo transparetno na sajtu kao i na svim kanalim komunikacije na internetu.
Strasno nam je zao sto ste morali da otvarate account na TA da bi ste nama dali losu ocenu ali se nadamo da cete doci opet i mozda promeniti misljenje.

Puno pozdrava

P.S. Vidim da ste ocenili Adu Ciganliju sa 4 zvezde, zanimljivo da vam je tamo higijena na visokom nivou.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Salon 5 gledali su i

Salon 5 – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!