“Intimno i otmeno”
Komentar o hotelu Salon 5

Salon 5
Pogodno za: specijalne prilike
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 27. februar 2018. sa mobilne aplikacije

Ako zelite da vecerate sa bitnim vam ljudima da li to bili poslovni partneri ili draga Vam osoba onda je salon 5 odlican za to. Osoblje usluzno i profesionalno. Restoran koji nije svakidasnji u kome se ne cuje buka vec prijatnost. Pohvale za izbor jela i vidimo se opet svakako.

Hvala korisniku rankomiletin

Komentar je napisan: 22. decembar 2017.

Sve pohvale za ovo divno mesto. Za Salon 5 smo culi od prijatelja koji su bili gosti na jednom vencanju. Pogledali smo o cemu se radi i resili da i nase vencanje organizujemo u istom fazonu. Restoran moze da primi dvadesetak ljudi, smesten je u stanu koji je sa ukusom sredjen i od usluge do hrane i pica sve je na zavidnom nivou. Upoznali smo i vlasnika koji je ujedno i sef kuhinje i od je bio od velike pomoci oko odabira menia i vina. Nismo se pokajali i rado cemo se ponovo vratiti!

Hvala korisniku IbolyaChef
Komentar je napisan: 14. decembar 2016.

Lep restoran sa veoma ukusnom hranom.Osoblje ljubazno i na usluzi.Sve pohvale ,ko ima slobodno vreme neka navrati ,preporuka!

Hvala korisniku _usos78tmusic
Salon5, Owner objekta Salon 5, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 22. decembar 2016.

Hvala na komplimentima, vidimo se ponovo!

Komentar je napisan: 13. novembar 2016. sa mobilne aplikacije

Prijatan ambijent. Fantastična hrana, odlična usluga. Dobar izbor domaćih i stranih vina. Dezerti za svaku preporuku.

1  Hvala korisniku Dragan G
Komentar je napisan: 31. oktobar 2016. sa mobilne aplikacije

Mesto koje morate posetiti, hrana koja budi sva čula i usluga zbog koje cu se opet vratiti. Konobar Boban pored savrsene usluge uspeo je i ono sto nije uspela moja zena a to je da animira nase dete dok smo zena i ja mogli da se prepustimo totalnom uzivanju u svakom zalogaju u vasem savrsenom restoranu. Bobane hvala ti na gostoprimstvu i sto si nam priredio nezaboravno jedno gastronomsko iskustvo. Hvala na svemu i vidimo se opet uskoro.

6  Hvala korisniku dzadzi

Putnici koji su gledali informacije o mestu Salon 5 gledali su i

Salon 5 – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!