“Sve je kao stvoreno za mene”
Komentar o hotelu Salon 5

Salon 5
Pogodno za: specijalne prilike
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 15. januar 2019. sa mobilne aplikacije

Od "Dobar dan" do "Dovidjenja" sve je bilo kao da unapred znaju sta zelimo. Pritom, tu je samo jedan konobar koji sve ume, sve moze i sve zna. Po njegovoj preporuci smo uzeli i desert - hvala mu na tome! Definitivno dolazimo opet.

Datum posete: januar 2019.
Hvala korisniku Tijana K

Komentar je napisan: 5. januar 2019. sa mobilne aplikacije

Super je bilo na vrhunskom nivou od hrane do posluge.uglavnom isplati se navratiti jer dobijete puno za nisku cijenu.

Datum posete: januar 2019.
Hvala korisniku 410ukg
Komentar je napisan: 3. oktobar 2018.

Vrhunski ambijent, kao da ste kod omiljene tetke u gostima :).
I ako možda na prvi pogled deluje da je izbor jela ograničen, to što je na raspolaganju i što će vam biti servirano je vrhunsko gastronomsko iskustvo.
Svaka preporuka.

Datum posete: septembar 2018.
Hvala korisniku sasamiljatovic
Komentar je napisan: 19. avgust 2018.

Hrana savršena, kao i usluga. Konobar (ili možda bolje reći naš domaćin tokom večere) veoma zabavan, sa odličnim preporukama i sjajnim tajmingom. Ali to sam i očekivao s obzirom na preporuke koje sam dobio...ono što nisam očekivao je skupina zabavnih ljudi u "dnevnoj sobi" i kojoj možete provesti vrme pre i posle večere.

Datum posete: jul 2018.
Hvala korisniku Ivan B
Komentar je napisan: 15. avgust 2018.

Ugodno mjesto i savršena hrana, toplo preporučavam svima. Prijateljsko osoblje, savrseno mjesto za izlazak s društvom ili obitelji.

Datum posete: februar 2018.
Hvala korisniku jurimarko293

Putnici koji su gledali informacije o mestu Salon 5 gledali su i

Salon 5 – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!