“Uzas”
Komentar o hotelu Strada Kitchen and Bar

Strada Kitchen and Bar
Opcije za ručavanje: rezervacije
Opcije za ručavanje: rezervacije
Komentar je napisan: 5. avgust 2020.

Ceka se po 20 min konobar. I kada dodje, ne zeli da usluze sto, nego zovu kolegu da posluzi. Blagi uzas.

Hvala korisniku Gostuprolazu
anticnikola, Owner objekta Strada Kitchen and Bar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 6. avgust 2020.

Poštovani, mnogo nam je žao zbog tog negativnog iskustva. Molimo Vas da nas obavestite odgovorom ovde ili direktno na email strada@strada.rs o razlogu Vašeg nezadovoljstva i danu i vremenu kada ste bili naš gost. U interesu nam je da sprečimo takve događaje i zato bi nam više informacija sa Vaše strane bilo od velike pomoći.
S poštovanjem,
Vaša Strada

Komentar je napisan: 4. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Prijtelji i ja smo bili stalni gosti. Hrana je odlična, ali osoblje je užasno. Pre promene konobara je bilo podnošljivo, ali sada više ne. Poslednji put smo čekali 20 minuta da naručimo piće, a meni za hranu nismo ni dočekali jer smo tri puta podsećali konobara koji je bio vrlo neprijatan i rekao nam uz grimasu na licu: "GUŽVA JE", što zapravo nije bio slučaj.
Ne preporučujem ovaj restoran ako imate želju da se opustite. Par stotina metara nalazi se pregršt restorana sa boljom uslugom.

1  Hvala korisniku kacakety
Komentar je napisan: 16. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Šik i kreativno! Od šoljice za kafu do tapeta i nameštaja. Ako volite zdrav život, ovde ćete naći razne kombinacije cedjenih sokova, kao i interesantnih čajeva. Hrana je prilagodjena svačijem ukusu! Atmosfera je vrlo vesela i opuštajuca.

Datum posete: januar 2019.
Hvala korisniku Mikimarela
Komentar je napisan: 20. decembar 2018. sa mobilne aplikacije

Lep ambijent, ukraseno lepo za novu godinu. Usluga odlicna ,konobari ljubazni i profesionalni. Jela sam biftek i zelenu salatu ,cista petica. Za desert nije bilo mesta ,porcije su velike.

Datum posete: decembar 2018.
Hvala korisniku elenad143
Komentar je napisan: 9. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Usluga relativno brza, konobari 7/10.

Cevapi sa feta sirom i paprikom, od jedne porcije nije mogla da se najede moja devojka od 50kg...

5 cevapa duzine 5cm, preko malo feta sira i paprike... cena porcije nesto preko 500din.

Tuzno, nekad je ovaj restoran bio dosta bolji.

Mnogo bolja alternativa u okolini je restoran K2.

Hvala korisniku Milos Z

Putnici koji su gledali informacije o mestu Strada Kitchen and Bar gledali su i

Strada Kitchen and Bar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!