“nezaboravni kulinarski doživljaj”
Komentar o hotelu CASA ENGLEZOVAC 1904 Restoran

CASA ENGLEZOVAC 1904 Restoran
Kuhinje: italijanska
Komentar je napisan: 6. april 2017. sa mobilne aplikacije

U autentičnom ambijentu isti tskav obrok.Kobinacija paste i mesa za glavno jelo opravdalo očekivanja.Taljata na rukoli...čista 5.Hrabrost da prave svežu pastu...pozitivan šok u vidu slatkih raviola na kraju(punjene smokvom u sosu od bele čokolade).Same po sebi razlog za nov dolazak

Hvala korisniku NebojsaB56

Komentar je napisan: 30. mart 2017. sa mobilne aplikacije

Vehunsko osoblje, vrhunska hrana u prekrasnom ambijentu. Pojeli najbolje raviole u životu ! Proveli smo se vrhunski.

Datum posete: novembar 2016.
Hvala korisniku Nikola M
Komentar je napisan: 3. februar 2017. sa mobilne aplikacije

Obično restoran sa tolikom tradicijom oscilira u ponudi i kvalitetu.U ovom slučaju Restoran CASA iz godine u godinu povećava nedostižne standarde bar za ove prostore.Imali smo posluženje u vidu Slow Food varijanti u pet corseva .Apsolutno svi moji prijatelji kao i ja su bili prezadovoljni.Na kraju poslastica koju do sada nigde nisam probao.Ravioli Dolci.Cene vrlo umerene naspram kvaliteta.Bravo....

Datum posete: februar 2017.
Hvala korisniku strkii
Komentar je napisan: 20. decembar 2016.

Mislim da je ovo najbolji italijanski restoran u gradu. Hrana izvrsna, veoma dobro pripremljena i aranžirana, osoblje ljubazno i veoma prijatna atmosfera. Vlasnik restorana izuzetno fin i prijatan koji se očigledno razume u italijansku kuhinju. Testenine su spektakularne, ručno pravljene sa specifičnim ukusima koji su kombinacija Italije i Srbije. Tu pre svega mislim na različite vrste raviola ( sa pršutom, duvan čvarcima, jagnjetinom, sirom i mirodjijom.....kao i slatke) Restoran za svaku preporuku,

1  Hvala korisniku Dusan R
Komentar je napisan: 20. decembar 2016. sa mobilne aplikacije

Bio sam sa drugom u restoranu casa, na preporuku konobara probali smo punjene raviole sa junecom prsutom i prelivom od mladog kajmaka. Posle smo popili casu lepog belog vina tako da je ugodjaj bio potpun. Inace restoran ima svoj specifican enterijer. Cene su normalne a ukus vrhunski.

Hvala korisniku Sasa R

Putnici koji su gledali informacije o mestu CASA ENGLEZOVAC 1904 Restoran gledali su i

CASA ENGLEZOVAC 1904 Restoran – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!