Komentar je napisan: 11. avgust 2017.

Odlične sobe,velike prostrane..simpatično i pristupačno osoblje nenametljivo ..ugodno okruženje..domaća atmosfera..prometna povezanost i lokacija ..preporuke i za obiteljski odmor kao i za poslovne svrhe

Savet o sobi: za obiteljske posjete preporučam sobe na južnoj strani hotela jel su mirnije
  • Datum boravka: jul 2017., putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku ivanale992
Dedijer, Generalni direktor objekta IN Hotel Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 14. avgust 2017.

Poštovana,

Zahvaljujemo se na Vasem lepom komentaru.
Misljenje nasih gostiju nam je veoma bitno i pretstavlja veliku motivaciju i potsticaj da budemo jos bolji.
Nadamo se da cemo u skorijoj buducnosti ponovo imati priliku da Vas ugostimo pri sledecoj poseti Beogradu.

Srdačan pozdrav,
Direktor

Komentar je napisan: 22. jul 2017.

Sve pohvale za čistoću soba, uređenost samog hotela, kvalitet hrane pogotovo. Ono što bi moglo biti bolje to je poslovna politika prema gostima koji nemaju kreditnu karticu koja se prilikom "check in - a" zahteva na recepciji. Gostima koji je prilikom mog odsedanja nisu imali rečeno je da "sačekaju u holu dok se mini bar ne isprazni", a onda je telefonom javljeno osoblju hotela da isprazni mini bar. Cena celog mini bara je zanemarljivo mala naspram loše slike koju takva poslovna politika u praksi stvara. Da ne govorimo o tome kako se oseća gost pred kim se ovaj razgovor obavlja.

• Datum boravka: jul 2017., putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Bora_Djordjevic
Dedijer, Generalni direktor objekta IN Hotel Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 26. jul 2017.

Postovani,

Zahvaljujemo se na veoma ljubaznom komentaru vezano za Vašu nedavnu posetu.

Izuzetno nam je važno da naši gosti budu zadovoljni kvalitetom usluga u hotelu.
Kao tim, trudimo se da prepoznamo očekivanja naših gostiju, učinimo boravak što prijatnijim, te su nam zato povratne informacije gostiju dragocene.

Poslovna politika hotela podrazumeva garancije plaćanja kako smeštaja tako i svih dodatnih usluga a pored garantovanja troškova kreditnom karticom svi troškovi mogu biti garantovani gotovinom. Takođe postoje i druge opcije garancija za pravna lica sa kojima hotel ima potpisan ugovor.

Nadamo se da ćete nam opet pružiti priliku da Vas ugostimo pri sledećoj poseti Beogradu.

S poštovanjem,

Generalni direktor

Komentar je napisan: 26. mart 2017. sa mobilne aplikacije

Sve pohvale za hotel.Osoblje ljubazno, cistoca za cistu 5, pozicija hotela takodje.Sobe su lijepo opremljene.Sala za dorucak takodje.Ponuda za dorucak raznovrsna i zadvoljavajuca. Moja preporuka za boravak u hotelu.

Datum boravka: mart 2017., putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Edina H
Dedijer, General Manager objekta IN Hotel Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 5. april 2017.

Draga Edina,

hvala Vam na tako lepim rečima. Zaista je istinsko zadovoljstvo videti da ste uživali tokom boravka u našem hotelu i da nas toplo preporučujete svim budućim gostima.
Tokom deset godina trajanja tim IN Hotela je predano radio na tome da pruži vrhunsku uslugu i posebnu pažnju svakom gostu. Vaša preporuka dokazuje da smo uspeli i daje nam elan da se i dalje usavršavamo u istom smeru.

Nadamo se da ćete ponovo biti naš gost.

Srdačan pozdrav,
Direktor

Komentar je napisan: 29. avgust 2016.

Super sobe, velike, ciste, nenametljivo osoblje. Jako jednostavno za doci, dobro povezano s svim dijelovima grada, tako preporucam i za poslovne i turisticke svrhe. Super masaza i dorucak :). Hvala puno

• Datum boravka: avgust 2016., putovao/la je poslovno
Hvala korisniku ivana k
Komentar je napisan: 11. decembar 2015.

Odlican mali poslovni hotel. Stuff veoma korektan. Cisto i udobno. Lokacija odlicna. Management predusetljiv za sve vrste dogovora u vezi poslovnih sastanaka. Odlicna komunikacija, narocito sa Anom - banquet managerom. Hvala.

• Datum boravka: decembar 2015., putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Slobodan M