“Neljubazni konobari i losa energija”
Komentar o hotelu Meduza

Meduza
Rangiran na 39. mestu od 76 kafa i čaj u Beogradu
Kuhinje: Kafe
Komentar je napisan: 7. april 2021.

Usla sam u Meduzu jednom i nikada vise. Kafa je okej, nista specijalno iskreno. Ali konobari, katastrofa. Bile su dve konobarice dok sam ja bila tamo, prvu sam pitala da li posotji mogucnost da rezervisem jedan sto za sledeci dan. Drsko mi je rekla da ne moze i pitala me kako sam ja to mislila da uopste moze da se rezervise sto. Posle toga je dosla druga konobarica i kad je moja drugarica pitala za casu vode izignorisala je pitanje i nastavila dalje. Tek posle treceg poziva je dosla i krenula da nas kritikuje kako mi nju cimamo i da ne mozemo da razumemo koliko je ona umorna jer je na nogama ceo dan. Ja prosto nisam mogla da verujem da konobarica ima pravo tako da se obrati musterijama. Iskreno mi je bilo krivo sto sam uopste i potrosila dan na ovakvo mesto. Ako vam je bitna atmosfera i prijatni konobari kad idete na kafu, izbegavajte ovo mesto.

Datum posete: mart 2021.
Hvala korisniku tdr8392

Komentar je napisan: 4. februar 2020.

Neljubazna konobarica u jutarnjoj smeni, usuga se čeka 15 minuta dok se ona smeje i grli sa nekim ljudima za šankom. Toalet zapušten, čaše prljave.

1  Hvala korisniku SutnuoJeSvajcarac
Komentar je napisan: 26. februar 2017.

malo je ovakvih chill mesta gde ljudi mogu da poslušalju muziku uz kafu i prelistaju neku knjigu, mirno mesto bez uobičajenog krkanluka, preporučujem.

Datum posete: novembar 2016.
Hvala korisniku ivav177
Komentar je napisan: 23. januar 2017.

Predivno i veoma opusteno, cene prosecne za Beograd, letnja basta nije preterano velika ali dovoljna za jutarnju kafu.

Datum posete: januar 2017.
Hvala korisniku savabukinac
Komentar je napisan: 23. avgust 2016.

Prijatan prostor. Pogodan za prezentacije i izlozbe. Odlican za poslovni sastanak. Usluga odlicna. Ambijent opustajuci i prijatan.

Datum posete: februar 2016.
Hvala korisniku LukaStefy

Putnici koji su gledali informacije o mestu Meduza gledali su i

Meduza – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!