Tripadvisor

Komentar o hotelu Chopper Cafe

Chopper Cafe
Kuhinje: američka
Pogodno za: ponuda barova
Opcije za ručavanje: ručak, otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 22. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Najbolja piletina u susamu u celom gradu sa sosevima kao da ste na Thaiiu :) super atmosfera, super usluga, mozda malkice mracno i nekako kad jedes bolje je da si blize patosu :) a nas kad god dodjemo od izbora zateknu samo visoki stolovi. Mada sve u sbemu zanimljivo mesto.

Datum posete: jun 2017.
Hvala korisniku jelenapovic

Komentar je napisan: 9. februar 2017. sa mobilne aplikacije

Uvijek se rado vraćam u Chopper! Osoblje je fantastično, uvijek raspoloženo! Bašta je nešto najbolje, mala je i nalazi se u dvorištu iza, romantično i mirno. Imaju dobru hranu i grickalice, a što se tiče pića tu su najbolji! Puno vrsta piva, a cijena je odgovarajuća! Moja preporuka :)

Datum posete: februar 2017.
Hvala korisniku Dalmatinkaaa
Komentar je napisan: 18. decembar 2016. sa mobilne aplikacije

Ako nešto ima dušu u Bg,onda je to Chopper. I meni je posebno drag. Cene pristupačne, bogata ponuda. Uvek sve može . Od pre par godina imaju klopu.

Datum posete: decembar 2016.
Hvala korisniku Navigate684410
Komentar je napisan: 8. februar 2016.

Veoma prijatna atmosfera, brza usluga. Veoma prijatan boravak. Osoblje Cafe-a veoma usluzno i prijatno za caskanje.

Datum posete: januar 2016.
Hvala korisniku LilyLily2016
Komentar je napisan: 16. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Chopper Cafe gledali su i

Chopper Cafe – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!